AVSTRALIYA: Liga A
11:50 Melburn Viktori - Melburn Siti 1:2
AVSTRIYA: Bundesliga
18:00 Zalcburg - Vaker Insbruk 1:1
18:00 LASK - Altax 1:1
18:00 Xartberg - Rapid 3:0
AVSTRIYA: 2. Liga
15:30 Vaker Insbruk II - Kapfenberg 3:0
AVSTRIYA: Vostochnaya regionalnaya liga
19:00 Viner Linien - Mattersburg II 2:2
AVSTRIYA: Centralnaya regionalnaya liga
16:00 WSC Wels - SHtadl Paura 2:2
16:30 Vayc - Kalsdorf 3:1
17:00 Union Gurten - Doytchlandsberger 1:1
20:00 Allerxeyligen - SHturm II 1:0
AVSTRIYA: Qerb regionalnaya liga
15:30 Reyxenau - Xoenems 3:2
16:00 Langenegg - Kitcbyuxel 2:3
17:00 Dornbirn 1913 - SV Vorgl 4:1
AZERBAYDJAN: Premyer-liga
16:00 Gabala - Neftchi 3:1
18:00 Karabax - Sabail 1:0
AZIYA: Molodёjniy chempionat Aziya U19
12:00 Saudovskaya Araviya U19 - Malayziya U19 2:1
15:00 Tadjikistan U19 - Kitay U19 1:0
ALBANIYA: Superliga
15:00 Kastrioti - Kukesi 1:2
15:00 Lyachi - Teuta 0:3
ALJIR: Birinci divizion
19:00 Konstantin - Medea 0:0
19:45 Bordj-Bu-Arreridj - MK Aljir 0:1
19:45 MO Bidjayya - Mlila 0:0
ANGLIYA: Premyer-liga
14:30 Chelsi - Manchester Yunayted 2:2
17:00 Bornmut - Sautgempton 0:0
17:00 Vest Xem - Tottenxem 0:1
17:00 Vulverxempton - Uotford 0:2
17:00 Kardiff - Fulxem 4:2
17:00 Manchester Siti - Bёrnli 5:0
17:00 Nyukasl Yunayted - Brayton 0:1
19:30 Xaddersfild - Liverpul 0:1
ANGLIYA: Chempionship
14:00 Blekbern - Lids 2:1
17:00 Aston Villa - Suonsi 1:0
17:00 Brentford - Bristol Siti 0:1
17:00 Ipsvich Taun - KPR 0:2
17:00 Nottingem Forest - Norvich 1:2
17:00 Reding - Milluol 3:1
17:00 Roterxem - Bolton 1:1
17:00 Stok Siti - Birmingem 0:1
17:00 Uigan - Vest Bromvich 1:0
17:00 Xall Siti - Preston 1:1
19:30 Derbi Kaunti - SHeffild Yunayted 2:1
ANGLIYA: Pervaya liga
17:00 Blekpul - Uimbldon 2:0
17:00 Bredford Siti - Rochdeyl 0:2
17:00 Bristol Rovers - Oksford Yunayted 0:0
17:00 Donkaster - Gillingem 3:3
17:00 Luton Taun - Uollsol 2:0
17:00 Peterboro Yunayted - Akkrington 0:1
17:00 Plimut - Berton Albion 2:3
17:00 Portsmut - Flitvud 1:0
17:00 Sautend Yunayted - Koventri Siti 1:2
17:00 Uikomb Uondererz - Skantorp Yunayted 3:2
17:00 Charlton - Barnsli 2:0
17:00 SHrusberi Taun - Sanderlend 0:2
ANGLIYA: Vtoraya liga
17:00 Byuri - Notts Kaunti 4:0
17:00 Grimsbi Taun - Ekseter Siti 0:0
17:00 Yovil - Tranmer Rovers 0:0
17:00 Krouli Taun - Nyuport 4:1
17:00 Linkoln Siti - Kembridj Yunayted 1:1
17:00 Maklsfild - Karlayl Yunayted 2:1
17:00 Milton Kins - Nortxempton 1:0
17:00 Morekamb - Kolchester Yunayted 0:1
17:00 Oldxem - Port Veyl 0:1
17:00 Svindon Taun - Mansfild Taun 0:0
17:00 Stiveneydj - Kryu 0:1
17:00 Forest Grin - Cheltenxem 1:1
ANGLIYA: Vanarama - Nacionalnaya liga Sever
17:00 Alfreton - Limington -:-
17:00 Blit Spartans - Stokport Kaunti -:-
17:00 Brakli - Spennimur 4:1
17:00 Darlington - Boston 1:0
17:00 York Siti - Chester -:-
17:00 Kidderminster - Yunayted of Manchester 1:2
17:00 Kurzon Ashton - Telford 2:1
17:00 Nyuneaton - Bredford Park Avenyu 0:6
17:00 Xereford - Sautport -:-
17:00 Chorli - Altrinchem -:-
17:00 Eshton Yunayted - Guisli -:-
ANGLIYA: Vanarama - Nacionalnaya liga Yug
17:00 Gloster Siti - Uoking -:-
17:00 Dartford - Dalvich Gamlet 2:1
17:00 Ist Tarrok - Xangerford 2:1
17:00 Konkord - Istborn Boro -:-
17:00 Slau - Truro -:-
17:00 Torki Yunayted - St. Albans -:-
17:00 Xemel Xempsted - Ueldstoun -:-
17:00 Xempton end Richmond - Uelling -:-
ANGLIYA: Şimali premer-liga
17:00 Bakston - Nort Ferribi 2:2
17:00 Bamber Bridj - Besford 0:4
17:00 Geynsboro - Uorrington -:-
17:00 Lankaster - Skarboro Atletik 0:6
17:00 Matlok - Xednesford 3:3
17:00 Nantuich - Uorkington 0:0
17:00 Saut SHilds - Marin -:-
17:00 Saut SHilds - Geynsboro 1:0
17:00 Stalibridj - Farsli 2:2
17:00 Stafford Reyndjerz - Xayd 1:3
17:00 Uitbi - Miklover 4:0
17:00 Uitton - Grentxem Taun -:-
ANGLIYA: Southern League South Division
17:00 Veymut - Uolton Keyjals 3:2
17:00 Mertir Taun - Bikonsfild 0:1
17:00 Steyns Taun - Basingstouk 0:3
17:00 Tonton - Uolton Keyjals -:-
17:00 Farnboro - Salisberi Siti 0:3
17:00 Froum - Gosport 2:0
17:00 Xarrou Boro - Dorchester 4:1
17:00 Xartli Uintni - Kings Lengli 0:0
17:00 Xendon - Uimborn 3:2
17:00 Chesham - Tiverton 1:1
ANGLIYA: Southern League Central Division
17:00 Banberi - Royston 0:1
17:00 Bedvort - Alvcherch 0:2
17:00 Biglsueyd Tayn - Koalvill 3:0
17:00 Kings Linn - AFK Rashden 1:1
17:00 Loustoft - Barvel 0:0
17:00 Rasholl - Sent-Ayvs 4:1
17:00 Stratford - Leyston 3:2
17:00 Xeylsouen - Needham Market 1:1
17:00 Xitchin - Koalvill -:-
ANGLIYA: Istmiyskaya liga
17:00 Bishop's Stortford - Korintian-Kejuals 3:0
17:00 Bonor Redjis - Margeyt 0:0
17:00 Dorking - Uingeyt end Finchli 3:0
17:00 Karshalton - Potters 1:0
17:00 Kingstonian - Xarlou Taun 7:0
17:00 Lyuiz - Folkestoun 2:0
17:00 Xorncherch - Tonbridj 0:2
17:00 Enfild Taun - Uaytxok 6:0
ANGLIYA: Premyer-liga 2
14:00 Manchester Siti U23 - Chelsi U23 1:4
ANGLIYA: Liga professionalnogo razvitiya
14:00 Birmingem U23 - Bolton U23 1:2
19:00 Xall Siti U23 - SHeffild Uensdey U23 0:1
ANGLIYA: Akademiya (do 18 Let)
13:00 Arsenal U18 - Reding U18 4:2
13:00 Brayton U18 - Fulxem U18 1:2
13:00 Vest Bromvich U18 - Derbi Kaunti U18 1:5
13:00 Vest Xem U18 - Chelsi U18 0:5
14:00 Vulverxempton U18 - Liverpul U18 0:3
14:00 Sautgempton U18 - Lester U18 0:1
14:00 Tottenxem U18 - Aston Villa U18 5:4
14:30 Sanderlend U18 - Manchester Yunayted U18 0:7
15:00 Everton U18 - Nyukasl U18 7:1
ANGLIYA: Kubok FA - Kvalifikaciya
14:30 Danston - Geytsxed 0:4
17:00 Aldershot Taun - Kettering 2:0
17:00 Alfreton - Sent-Neots 4:0
17:00 Barnet - Breyntri 4:2
17:00 Billerike - Tonton 2:2
17:00 Blit Spartans - York Siti 0:1
17:00 Borxem Vud - Dagenxem end Redbridj 2:2
17:00 Gloster Siti - Bromli 0:1
17:00 Guisli - Stourbridj 3:1
17:00 Istborn Boro - Slau 1:2
17:00 Istli - Xempton end Richmond 0:1
17:00 Konkord - Dover 0:1
17:00 Marin - Solford 1:2
17:00 Metropolitan Polis - Xavant end V 1:0
17:00 Meydstoun - Leyton Orient 2:0
17:00 Sautport - Eshton Yunayted 2:1
17:00 Stokport Kaunti - Altrinchem 2:0
17:00 Torki Yunayted - Vinchester 4:1
17:00 Uitton - Solixall 0:2
17:00 Uoking - Uelling 1:0
17:00 Uorrington - Galifaks Taun 2:2
17:00 Ueldstoun - Satton Yunayted 1:2
17:00 Ueston - Bat Siti 1:0
17:00 Fayld - Chesterfild 1:3
17:00 Xaringi Boro - Pul Taun 2:1
17:00 Xarrogeyt - Reksxem 0:0
17:00 Xartlpul Yunayted - Kidsgrov Atletik 1:0
17:00 Xemel Xempsted - Oksford Siti 1:1
17:00 Xitchin - Leterxed 1:1
17:00 Chippenxem Taun - Meydenxed 1:1
17:00 Chorli - Barrou 3:2
17:00 Ebbsflit Yunayted - Uerting 4:0
ARGENTINA: Superliga
01:00 Veles Sarsfild - Ximnasiya i Esgrima 1:0
01:00 Defensa i Xustisiya - Taleres Kordoba 2:0
03:15 Kolon - River Pleyt 1:0
19:15 Godoy Krus - Aldosivi 2:0
21:30 Lanus - Patronato 3:1
23:45 Boka Xuniors - Rosario Sentral 0:0
ARGENTINA: Primera B
03:00 Atletiko Rafaela - Olimpo 2:0
18:00 Los Andes - Gilermo Braun 0:0
00:00 Agropecuario - Independente Rivadaviya 0:0
ARGENTINA: Primera B Metropolitana
19:05 Atletiko Atlanta - Feniks 2:0
21:30 Akasuso - Barrakas Sentral 0:0
21:30 Deportivo Espanol - Oll Boys 1:1
21:30 Komunikasones - Defensores Yunidos 0:1
21:30 UAI Urkisa - San-Migel 2:1
21:30 Flandriya - Estudiantes 1:1
ARGENTINA: Primera C Metropolitana
19:00 Deportivo Merlo - Leandro N. Alem 2:1
21:30 Arxentino de Kilmes - Laferrere 0:2
ARGENTINA: Primera D Metropolitana
21:30 Arxentino de Rosario - Arxentino de Merlo 0:0
ARGENTINA: Torneo Federal A
03:30 Chako For Ever - San-Martin Formosa 1:0
ARMENIYA: Premyer-liga
13:00 Arcax - Lori 2:3
14:00 SHirak - Ararat 1:0
BELARUS: Visshaya liga
15:00 Minsk - Dinamo Minsk 3:3
17:00 BATE - Gorodeya 3:2
19:00 SHaxter Soligorsk - Neman 1:0
BELARUS: Pervaya Liga
14:00 Naftan - Lokomotiv Gomel 1:1
14:00 Energetik-BGU - Volna-Pinsk 2:1
15:00 Belshina - Slaviya Mozir 0:2
15:00 Granit Mikashevichi - Slonim-2017 1:2
15:00 Lida - Ximik Svetlogorsk 4:0
15:00 YuAS-Stroy - Smorgon 1:0
15:30 Baranovichi - FK Chist 2:1
BELGIYA: Visshaya liga
19:00 Muskron - Standard 0:0
21:00 Antverpen - Lokeren 2:1
21:00 Kortreyk - Sint-Trёyden 3:1
21:30 Genk - Eypen 2:1
BELGIYA: Vtoraya liga
18:00 KSV Ruselare - Sen-Jiluaz 1:1
21:30 Tyubic - Lommel SK 0:2
BELGIYA: Birinci lyubitelskiy divizion
20:30 Dessel Sport - Tessenderlo 2:1
21:00 Lierse K. - Deynze 2:2
21:00 Virton - Seraing 0:0
21:00 Dender - RWDM 47 0:1
21:00 SHatele - ASV Gel 2:0
BELGIYA: Ikinci lyubitelskiy divizion - gruppa ACFF
21:00 RAAL La Louviere - Amuar 2:2
21:00 Vallon Siney - Akran 4:2
21:00 Kuven-Mariambur - Vaen 0:0
21:00 Mё - Varem 2:2
21:00 OK SHarlerua - YuRS Sentre 1:4
BELGIYA: Ikinci lyubitelskiy divizion - gruppa VFV A
20:00 Dikkelvenne - Menen 1:1
21:00 KRC Gent - Petegem 2:3
21:00 Overeyse - Gullegem 1:0
21:00 Ronse - Mandel United 0:1
BELGIYA: Ikinci lyubitelskiy divizion - gruppa VFV B
20:30 Aid - Patro Eysden 1:1
20:30 Boxolter - K. FK Tyurnxaut 2:0
21:00 Heur Tongeren - Xogstraten 0:3
21:00 Sint-Niklas - Spouven-Mopertingen 3:4
21:00 Temse - Xasselt 1:1
BELGIYA: Super League Women
16:00 Xayst - Gent 0:8
BELGIYA: Pervaya nacionalnaya jenskaya liga
15:00 Aalst - Zyulte Varegem 2:2
16:00 Genk II - Gent II 1:1
16:00 Massenxoven - Klub Bryugge 3:1
16:00 Moldavo - SJ-Tertr Otraj 1:2
16:00 Femina Volyuve - Famkes Merkem 4:0
17:00 Melsele - GBA Kontix 5:1
17:30 Standard Lej 2 - Tongeren 1:2
BOLGARIYA: Pervaya liga
15:00 Slaviya Sofiya - Septemvri Sofiya 3:1
17:15 Botev Plovdiv - Cherno More 2:1
20:00 Ludogorec - Levski 2:1
BOLGARIYA: Vtoraya liga
16:00 Lokomotiv Gorna - Pirin 0:2
16:00 Lokomotiv Sofiya - Liteks 1:1
16:00 Nesebar - CSKA 1948 Sofia 0:2
16:00 Carsko Selo - Pomore 4:1
16:00 Chernomorec Balchik - Strumska Slava 2:1
18:00 Montana - Kariana Erden 2:1
BOLIVIYA: Division Profesional - Klausura
22:00 Universitario Sukre - Royal Pari 0:1
00:15 Strongest - Guabira 6:0
BOSNIYA I GERCEGOVINA: Premyer-liga
16:00 Tuzla City - Mladost DK 0:1
16:00 Zvijezda Brgule - GOSHK Gabela 1:0
16:00 Zrinski Mostar - Jeleznichar 0:1
18:00 Saraevo - Sloboda Tuzla 1:0
BOSNIYA I GERCEGOVINA: Vtoraya liga Bosniya
15:30 Vitez - Kakan 0:4
15:30 Gorajde - TOSHK Teshan 0:0
15:30 Zvezda - Chaplina 5:0
15:30 Igman K. - Zivinice 3:0
15:30 Metallege - Visoko 2:1
15:30 Novi Travnik - Bratstvo Grachanica 1:2
15:30 Orashe - Velej Mostar 1:3
BOSNIYA I GERCEGOVINA: Vtoraya liga Respubliki Serbskoy
15:30 Sloga Crnjelovo - Priedor 2:0
15:30 Sutjeska Foca - Tekstilac 0:1
15:30 Drina Zvornik - Podrinje Janja 0:0
15:30 Kozara - Borac Banya Luka 1:2
15:30 Mrkonich-Grad - Modricha 2:0
15:30 Slaviya Saraevo - Zeljeznicar Banja Luka 1:1
BOTSVANA: Premyer-liga
16:45 Ekstenshen Ganners - Miskellaneus 3:1
17:00 Sankoyo Bush Bucks - Notveyn 0:2
17:00 Sharps Shooting Stars - Black Forest 2:1
17:00 BR Xaylanders - Security Systems 3:2
17:00 Gaborone Yunayted - Prisons XI Gaborone 3:0
17:00 Polis XI - Orapa Yunayted 3:1
21:00 Centr Chifs - Taunship Rollerz 1:1
BRAZILIYA: Chempionat Braziliya
22:00 Amerika MG - Gremio 1:1
22:00 Botafogo - Baiya 0:1
BRAZILIYA: Chempionat Braziliya V
01:15 Regatas - Goyas 2:0
02:30 San-Bento - Kriciuma 0:0
03:30 Ponte-Preta - Figeyrense 2:1
22:30 Avai - Oeste 1:1
22:30 Boa - Guarani 2:1
22:30 Vila Nova - Juventude 1:0
BURKINA-FASO: Premyer-liga
18:30 Rahimo - AS Douanes 1:0
18:30 AS Polis - Bobo-Diulaso 1:2
18:30 ASF Diulaso - USFA 2:2
18:30 US Komoe - Faso-Yennenga 2:2
20:45 Etual Filante - US Uagadugu 4:0
BURUNDI: Liga A
16:00 Bujumbura C. - Aigle Noir FC 1:1
16:00 Kayanza - Ngozi City 0:1
VENGRIYA: Visshaya liga
18:00 Debrecen - Paksh 2:1
18:00 Dioshdёri VTK - Uypesht 1:2
18:00 Kishvarda - Mezokoveshd 1:2
18:00 MTK Budapesht - Gonved 1:1
18:00 Xaladash Sombatxey - MOL Vidi 0:2
20:30 Pushkash Akademi - Ferencvarosh 1:0
GVATEMALA: Nacionalnaya liga - Apertura
21:00 Sikinala - Istapa 1:0
GERMANIYA: Bundesliga
16:30 Augsburg - RB Leypcig 0:0
16:30 Bayer - Gannover 2:2
16:30 Volfsburg - Bavariya 1:3
16:30 Nyurnberg - Xoffenxaym 1:3
16:30 SHtutgart - Borussiya D 0:4
19:30 SHalke - Verder 0:2
GERMANIYA: Vtoraya Bundesliga
14:00 Arminiya - Groyter Fyurt 2:3
14:00 Xaydenxaym - Magdeburg 3:0
14:00 Xolshteyn Kiel - Kёln 1:1
GERMANIYA: Tretya liga
15:00 Grossashpax - Meppen 1:0
15:00 Kayzerslautern - Yurdingen 2:0
15:00 Lotte - Osnabryuk 0:0
15:00 Myunxen 1860 - Ayntraxt B 2:0
15:00 Fortuna Kёln - Energi 3:1
15:00 Xallesher - Unterxaking 1:1
GERMANIYA: Şimali regionalnaya liga
13:00 Volfsburg II - Gannover II 1:0
14:00 Gamburg II - Lyupo-Martini Volfsburg 1:1
GERMANIYA: Severo-vostochnaya regionalnaya liga
14:30 Gerta II - Xemnitcer 1:3
14:30 Oberlauzitc - Xalbershtadt 0:0
14:30 Ratenov - Bautcen 4:1
16:00 Bishofsverdar - BFK Dinamo 0:6
GERMANIYA: Qerb regionalnaya liga
15:00 Alemaniya - Straelen 4:0
15:00 Borussiya D II - Verl 1:2
15:00 Videnbryuk - Kёln II 0:3
15:00 Rot-Vayss Oberxauzen - TV Xerkenrat 4:0
15:00 Fortuna II - Kaan-Marienborn 1:1
GERMANIYA: Yugo-zapadnaya regionalnaya liga
15:00 Steinbach Haiger - Elfsberg 3:0
15:00 Balingen - Vormatiya Vorms 2:0
15:00 Gessen Drayayx - SHtutgart II 2:1
15:00 Mangeym - Xomburg 5:1
15:00 Saarbryukken - Maync II 3:2
15:00 SHtadtallendorf - Valdorf 1:4
GERMANIYA: Regionalnaya liga Bavariya
14:00 Nyurnberg II - Ashaffenburg 1:2
15:00 1. FK SHvaynfyurt - Ingolshtadt II 4:1
15:00 Vakker Burgxauzen - Ayxshtet 2:2
15:00 Rozenxaym 1860 - SHalding 0:1
15:00 Xaymshtetten - Pipinsrid 2:2
GERMANIYA: Oberliga NOFV-Nord
15:00 Brandenburger - TB Berlin 1:2
15:00 Vismar - Malxover 2:0
15:00 Ganza Rostok II - SHtrausberg 4:1
15:00 Torgelover Grayf - Grayfsvald 1:0
GERMANIYA: Oberliga NOFV-Yug
14:15 Hohenstein-Ernstthal - Xalle 1:4
15:00 Blau-Weiss Zorbau - Aynxayt Rudolshtadt 1:2
15:00 Chemie Leipzig - Krieschow 2:1
15:00 Vismut Gera - Nordxauzen II 0:2
15:00 Inter Leypcig - Bernburg 2:0
GERMANIYA: Oberliga SHlezvig-Golshteyn
14:30 SC Weiche-08 II - Noymyunster 0:5
15:00 Kropp - Xayder 1:2
15:00 Oytin - Inter Turkspor Kiel 4:0
15:00 Flensburg - Todesfelde 3:3
GERMANIYA: Oberliga Gamburg
14:00 Dassendorf - Mayendorfer 0:0
GERMANIYA: Oberliga Bremen
14:00 Bremer - Geestmyunde 7:1
15:00 Aumund-Fegezak - BTS Noyshtadt 2:1
GERMANIYA: Oberliga Nijnyaya Saksoniya
15:00 Braunshveyg II - Delmenhorst 4:1
17:00 Ufuzen - Oythe 0:1
GERMANIYA: Oberliga Essen
16:00 Friedberg - Giessen 2:2
16:00 Fulda-Lehnerz - Fliden 4:2
16:00 Waldgirmes - Gessen Kassel 1:1
16:00 Alcenau - Hunfelder 5:1
16:00 Xadamar - Neu-Isenburg 9:0
GERMANIYA: Oberliga Reynland-Pfalc/Saar
16:30 Diefflen - Hassia Bingen 2:1
16:30 Mechtersheim - Emmelshausen 1:2
16:30 Idar-Obershtayn - VFB Dillingen 4:1
16:30 Karbax - Kayzerslautern II 1:1
16:30 Pfeddersxaym - TuS RW Koblenz 2:2
16:30 SHott Maync - Arminiya Lyudvigsxafen 1:1
16:30 YAgersburg - Engers 1:1
18:00 Ayntraxt Trier - Roxling 1:1
18:00 Koblenc - Gerta Visbax 0:0
GERMANIYA: Oberliga Bavariya Sever
15:30 Spvgg Ansbax 09 - Neumarkt 5:1
16:00 Erlangen - Zeligenporten 1:4
16:00 YAn Forxxaym - Vyurcburger Kikers II 1:2
17:00 Gebenbach - Vyurcburger 1:5
17:00 Grossbardorf - Abtswind 2:1
17:00 Zand - Aubshtadt 0:3
GERMANIYA: Oberliga Bavariya Yug
15:00 Kirxanshёring - Nordingen 1:1
15:00 Rayn - Myunxen 1860 II 1:1
16:00 Schwaben Augsburg - Kottern-Sent Mang 1:1
16:00 Regensburg II - Pullax 4:2
17:00 Zontxofen - Vilzing 0:3
17:00 Xankofen-Xayling - Daxau 2:2
GERMANIYA: Oberliga Baden-Vyurttemberg
15:00 Goppinger SV - Roytlingen 2:0
15:00 Pforzheim - Backnang 1:0
15:00 FK Normanniya Gmyund - FK 08 Villingen 1:2
15:00 SHtutgart Kikers - Frayberg 2:4
16:30 TSV Ilshofen - Linx 2:0
16:30 Balinger - SHpilberg 2:0
16:30 Nekarzulmer - Ravensburg 1:1
16:30 Oberaxern - Bissingen 3:0
GERMANIYA: Oberliga Nijniy Reyn
17:00 Homberg - Xilden 3:3
17:00 SC Velbert - Boxolt 0:3
GERMANIYA: Mladshaya severnaya Bundesliga
12:00 RB Leypcig U19 - Gannover U19 2:0
14:00 Dinamo Drezden U19 - Union Berlin U19 3:2
14:00 Magdeburg U19 - Yena U19 2:1
14:00 Sankt-Pauli U19 - Volfsburg U19 1:4
15:00 Nindorfer U19 - Osnabryuk U19 6:2
GERMANIYA: Mladshaya yujnaya Bundesliga
12:00 Ayntraxt U19 - Xaydenxaym U19 2:0
14:00 Bavariya U19 - Stuttgarter Kickers U19 1:1
15:00 Ingolshtadt U19 - SHtutgart U19 0:1
GERMANIYA: Mladshaya zapadnaya Bundesliga
12:00 Kёln U19 - Borussiya M U19 0:1
14:00 Boxum U19 - Alemannia Aachen U19 3:0
15:00 Proyssen Myunster U19 - Essen U19 0:2
GIBRALTAR: Premyer-Divizion
17:00 FK Evropa - Sent-Djozefs 2:3
19:15 Gleds Yunayted - Gibraltar Feniks 1:3
GONDURAS: Nacionalnaya liga - Apertura
04:15 Gonduras - Vida 1:1
GONKONG: Premyer-liga
09:30 Guanchjou Fuli U19 - Lee Man Warriors 2:1
09:30 Sautern Distrikt - Istern AA 0:2
12:30 Yuen Lun - Dreams 5:1
GRECIYA: Superliga
16:00 Panatinaikos - Panionios 1:0
18:15 PAS YAnina - Panetolikos 0:2
19:00 Apollon Smirnis - AEK 0:2
20:30 Larisa - Lamiya 1:2
GRECIYA: Divizion C
15:30 Palliniakos - Foivos Kremasti 2:1
GRUZIYA: Liga Erovnuli
14:30 Sioni - Samtredia 4:2
DANIYA: Superliga
17:00 Norshellann - Midtyullann 1:4
DANIYA: Ikinci divizion - Grup 1
14:00 Veygard - YAmmerbugt 1:1
14:30 Kelerup - Odder 2:2
15:00 Orxus Fremad - Brabrand 2:0
16:00 Syudvest - Skive 2:3
DANIYA: Ikinci divizion - Grup 2
14:00 XIK - Bronsxoy 1:1
15:00 Marienlist - Vanlos 0:3
15:00 Middelfart - Avarta 1:2
15:00 Xillerod - Akademik BK 3:2
16:00 B 93 - Skovsxoved 3:3
DANIYA: 3F Ligaen Women
14:00 KoldingQ - BSF 2:2
14:00 Brёnnbyu - B93 4:0
15:00 Fortuna Hjorring - Odense Q 2:0
16:30 Sisted - VSK Orxus 2:3
DOMINIKANSKAYA RESPUBLIKA: LDF - Pley-off
00:00 Atletiku - Vega Real 2:1
AVROPA: Chempionat Avropa 17 yaş - Birinci etap
12:00 Farerskie ostrova U17 - Izrail U17 0:6
16:15 Ispaniya U17 - Makedoniya U17 1:0
AVROPA: Qadin chempionat Avropa 17 yaş - Birinci etap
14:00 SHveciya U17 - Gurcustan U17 1:1
18:00 Niderlandi U17 - Latviya U17 9:0
EGIPET: Premyer-liga
20:00 Al-Ittixad - Petrodjet 1:1
ZIMBABVE: Premyer-liga
16:00 Chicken Inn - Bulawayo Chiefs 0:1
16:00 Ngezi Platinum FC - Chapungu Utd 0:0
16:00 Nichrut - Platinum 0:1
16:00 ZPC Kariba - KAPS Yunayted 1:0
IZRAIL: Superliga
17:00 Makkabi Tel-Aviv - Xapoel Xadera 4:0
19:00 Ironi Kiryat-SHmona - Xapoel Xayfa 1:1
19:15 Bney Ieguda - Xapoel Tel-Aviv 0:0
20:30 Xapoel Beer-SHeva - Xapoel Raanana 2:0
INDIYA: Superliga
17:00 Kerala Blasters - Deli Dinamos 1:1
INDONEZIYA: Liga 1
11:30 Arema - Bali Yunayted 3:1
14:30 Madura Yunayted - Persipura Djayapura 2:2
14:30 Persib Bandung - Persebaya 1:4
IRAK: Superliga
15:00 Alsinaat Alkahrabaiya - Al-Udod 0:1
15:00 Bagdad - Al-Talaba 0:3
15:00 Naft Missan - Al Diwaniya 4:1
17:00 Al-Minaa - Al-Zavraa 2:1
17:15 Al-Nadjaf - Al-Naft 2:2
19:00 Al-Xusseyn - Al-Kuva Al-Djaviya 1:2
IRAN: Premyer-liga
17:30 Sanat-Naft - Traktor-Sazi 2:1
ISPANIYA: Primera
14:00 Real Madrid - Levante 1:2
17:15 Valensiya - Leganes 1:1
19:30 Vilyarreal - Atletiko 1:1
21:45 Barselona - Sevilya 4:2
ISPANIYA: Segunda
17:00 Real Ovedo - Osasuna 2:1
19:00 Alkorkon - Granada 1:0
19:00 Las-Palmas - Numansiya 3:0
21:00 Kordoba - Deportivo 1:1
ISPANIYA: Segunda B - gruppa 1
18:00 Valyadolid (B) - Leonesa 0:0
ISPANIYA: Segunda B - gruppa 2
17:00 CD Vitoria - Barakaldo 0:1
17:30 Amorebeta - Real Ovedo (B) 1:2
18:00 Atletik (B) - Mirandes 1:3
19:00 Lexona - Gernika Klub 1:1
ISPANIYA: Segunda B - gruppa 3
19:30 Barselona (B) - Vilyarreal (B) 1:1
ISPANIYA: Tercera Division - Group 2
17:30 Union Club Ceares - Marino de Luanko 0:1
17:45 Lealtad - El San Martin 2:1
ISPANIYA: Tercera Division - Group 3
17:30 Cayon - Naval Reinosa 4:0
17:45 Ribamontan al Mar - Tropeson 2:2
18:00 Guarnizo - Bezana 1:2
18:00 Union Montanesa Escobedo - UD Samano 1:1
ISPANIYA: Tercera Division - Group 4
18:00 Amurrio Club - San-Ignasio 0:0
18:00 Beasain - Lagun Onak 4:1
18:00 Bermeo - Pasaia 2:0
18:00 Samudio - Portugalete 0:4
18:30 Real Sosedad C - Somorrostro 3:3
19:00 SD San Pedro - Santuxu 0:1
19:30 Valmaseda - Sestao 3:0
ISPANIYA: Tercera Division - Group 6
17:00 Jove - Vilyarreal C -:-
17:30 Atzeneta - Paiporta -:-
18:00 Acero - Elche CF Ilicitano -:-
20:00 Vilamarxant - Alsira -:-
ISPANIYA: Tercera Division - Group 8
17:00 Numansiya (B) - Burgos Promesas 3:0
18:00 La Virgen - Santa Marta Tormes 1:0
18:00 Bembibre - Real Avila 1:1
ISPANIYA: Tercera Division - Group 9
13:30 Atarfe Industrial - River Melilla 2:1
ISPANIYA: Tercera Division - Group 11
17:00 Ibiza Islas Pitiusas - Soller 4:0
17:00 Santanyi - Ferriolense 0:1
18:00 Esporles - Platges de Calvia 1:1
18:30 Alcudia - Malorka (B) 2:1
19:00 Felanitx - Manacor 1:1
19:00 Poblense - Son Cladera 5:0
19:30 Murense - Lostense 0:0
ISPANIYA: Tercera Division - Group 12
14:30 Union Viera - Ibarra 1:0
14:30 Las-Palmas C - SD Tenisca 1:0
18:30 Panaderia Pulido San Mateo - Tenerife (B) 2:2
19:00 Atletiko Union Guimar - Tamaraceite 2:0
ISPANIYA: Tercera Division - Group 15
17:00 Cortes - Huarte 0:1
17:30 Beti Onak - Pena 0:3
17:30 CD Baztan - Burlades 1:1
17:30 Txantrea - Subiza 2:2
17:30 San-Xuan - Val Egues 2:0
17:45 Alesves - Pamplona 3:2
ISPANIYA: Tercera Division - Group 16
17:30 CF Rapid - CCD Alberite 4:2
19:30 Yague - Agoncillo 1:1
ISPANIYA: Tercera Division - Group 18
19:00 Ciudad Real - Albasete (B) 1:0
19:00 Villacanas - Sokuelyamos 0:3
ISPANIYA: Primera - Jenshini
11:30 Valensiya - Sevilya -:-
17:30 Rayo Valekano - Albasete 2:0
ITALIYA: Seriya A
16:00 Roma - SPAL 0:2
19:00 Yuventus - Djenoa 1:1
21:30 Udineze - Napoli 0:3
ITALIYA: Seriya V
16:00 Askoli - Karpi 1:0
16:00 Kozenca - Fodja 2:0
16:00 Chittadella - Breshiya 2:2
19:00 Krotone - Padova 2:1
ITALIYA: Seriya C - Grup B
21:45 Tristina - Ternana 1:1
ITALIYA: Seriya C - Grup C
15:30 Paganeze - Kataniya 2:4
15:30 Trapani - Rieti 3:0
17:30 Viboneze - Sicula Leonzio 1:0
19:30 Matera - Kazertana 2:2
21:30 Stabiya - Monopoli 2:1
ITALIYA: Seriya D - Grup A
16:00 Stresa Sportiva - Dronero 1:2
ITALIYA: Seriya D - Grup C
16:00 Belluno - Feltre 1:1
ITALIYA: Seriya D - Grup E
16:00 San Donato - Seravezza Pozzi 2:2
16:00 UC Sinalunghese - Montevarki Kalcho 0:1
16:00 Ponsakko - Gavoranno 2:0
16:00 Sandjovanneze - Bastiya 3:1
16:00 Trestina - Masseze 1:0
ITALIYA: Seriya D - Grup F
15:30 Sandjusteze - Kastelfidardo 2:0
16:00 ASD Francavilla - Anoneze 3:1
16:00 Matelika - Aveccano 3:0
16:00 Rekanateze - Montegiorgio 3:1
16:00 Santarkandjelo - Chezena 0:4
16:00 Forli - Djiyulianova 2:2
ITALIYA: Seriya D - Grup G
16:00 Anzio Calcio 1924 - Latte Dolche 0:3
16:00 Lupa Roma - Ostia Mare 1:1
ITALIYA: Primavera 1
12:00 Udineze U19 - Napoli U19 2:3
14:00 Fiorentina U19 - Inter U19 2:1
16:00 Kalyari U19 - Atalanta U19 0:2
16:00 Empoli U19 - Sassuolo U19 3:3
18:00 Milan U19 - Torino U19 2:1
ITALIYA: Primavera 2
11:45 Chittadella U19 - Salernitana U19 2:1
12:00 Livorno U19 - Frozinone U19 2:0
16:00 Bolonya U19 - Verona U19 2:1
16:00 Breshia U19 - Veneciya U19 2:3
16:00 Karpi U19 - Speciya U19 2:2
16:00 Lacio U19 - Askoli U19 2:1
16:00 Parma U19 - Padova U19 1:2
16:00 Perudja U19 - Krotone U19 3:0
16:00 Peskara U19 - Benevento U19 3:1
16:00 SPAL U19 - Kremoneze U19 1:1
16:00 Fodja U19 - Kozenca U19 5:2
ITALIYA: Seriya A - Jenshini
15:00 Bari - Sassuolo 0:4
16:00 Atalanta - ASD Verona 0:1
16:00 Chievo Verona - Fiorentina 0:5
16:00 Orobica - Florenciya 0:2
16:00 Milan - Tavanyachcho 1:0
KAZAXSTAN: Premyer-liga
16:00 Astana - Ordabasi 1:1
KANADA: U Sports
01:15 Dalxuzi - Akadiya 0:4
01:15 Keyp Breton - StFX 3:0
01:15 Sent-Meris - Monkton 1:2
03:00 Saskachevan - Maunt Royal 4:1
03:15 Vestern - Gelf 0:1
03:15 Vindzor - York 0:1
03:15 Laval - Konkordiya 3:1
03:15 SHerbruk - UKTR 1:1
04:30 UFV - UNBK 1:0
21:15 Sent-Meris - Maunt Ellison 14:2p.d.v.
21:15 UNB - Memorial 6:0
22:00 Algoma - MakMaster 2:5
22:15 Vaterloo - Brok 2:2
22:15 Karlton - Kuins 4:0
22:15 UOIT - Trent 1:0
23:00 Tompson Rivers - Viktoriya 4:1
23:00 UBK Okanagan - UBK 0:2
00:15 Alberta - Makevan 4:1
00:30 Rayerson - Lavrentian 3:1
KATAR: Premyer-liga
17:25 Al-Arabi - Al-Axli Doxa 0:3
17:25 Umm-Salal - Katar SK 1:1
19:35 Al-Rayan - Al-Garafa 1:1
KIPR: Birinci divizion
17:00 Enosis Neon - Anortosis 1:1
18:00 Apollon - Ermis 5:0
19:00 AEK Larnaka - Doksa 3:0
KIPR: Divizion 2
15:30 Akritas Chloraka - Paek 3:0
15:30 Anagennisi - Voroklinis 2:2
15:30 Karmiotissa - Onisilos 2:1
15:30 Olimpiakos Nikosiya - M.E.A.P. Nisu 2:0
15:30 Foi Lakatamias - Ayya Napa 1:2
KITAY: Superliga
14:35 Guanchjou Evergrand - Pekin Renxe 6:1
14:35 Guychjou Chjichen - Dalyan Ifan 3:0
14:35 Chuncin Lifan - Xebey Ilinshanchjuan 4:4
14:35 SHanxay SHenxua - Tyanczin Sunczyan 1:1
14:35 SHandun Lunen - Tyanczin Teda 2:0
KITAY: Pervaya liga
10:30 Meizhou Meixian Techand - Cindao Xuanxay 1:3
10:30 Zhejiang Greentown - YAnbyan 2:1
10:30 Pekin Basi - Ney Mongol 1:0
10:30 Xeyluczyan Lava - Chjeczyan Iten 1:1
11:00 Xuakayer FK - SHiczyachjuan 1:3
14:30 Lyaonin Xuvin - SHanxay SHensin 1:0
14:30 Uxan Chjoer - Meychjou Xakka 3:1
KITAY: Vtoraya liga - Pley-off
10:00 Jiangsu Yancheng - Sichuan Annapurna 0:0
14:35 Nantong Zhiyun - Shaanxi Changan 1:0
KOLUMBIYA: Primera - Klausura
23:15 Xaguares Kordoba - Medelin 0:2
KOLUMBIYA: Primera B - Etap pobediteley
23:00 Valledupar - Kindio 1:3
KONGO DR: Superliga
17:30 AS Vita Klub - Sen-Elua Lupopo -:-
KOSOVO: Superliga
15:45 KF Ballkani - Flyamurtari 1:0
15:45 Drenica - Liriya 1:0
15:45 Ferizay - Drita 0:2
16:00 Prishtina - Kek-U 3:0
KOT-D'IVUAR: Liga 1
18:30 Lys Sassandra - ASEK Mimosas 0:1
18:30 WAC - ASI d'Abenguru 0:1
21:00 Racing d'Abidjan - Sporting Ganoa 1:1
KUVEYT: Premyer-liga
17:45 Al-Salmiya - Kazma 1:1
17:45 Al-SHabab - Tadamon 0:4
20:05 Al-Kuveyt - Al-Naser 4:0
KIRGIZSTAN: Top-Liga
12:00 Kant - Ilbirs 2:1
12:00 Nefchi Kochkor-Ata - Akademiy Futbola 3:0
LATVIYA: SinotTip Liga
13:00 FK Riga - Elgava 2:0
15:00 Ventspils - Spartaks 1:1
17:00 Liepaya - Metta/LU 0:1
LESOTO: Premyer-liga
16:00 Galaxy - Linare 0:0
16:00 Majantja - Liphakoe 1:1
16:00 Mazenod - Matlama 0:4
16:00 Sefotha-Fotha - Lixopo 0:2
LIVAN: Premyer-liga
15:30 Safa - Tripoli 0:0
16:00 Al-Axed - Al-Gaziex 2:0
LITVA: Liga I
14:00 FC Pakruojis - Jalgiris 2 2:0
14:00 Banga - Stumbras 2 2:0
14:00 Daynava Alitus - Kupiskis 6:0
14:00 Djyugas Telshyay - Utenis 1:0
14:00 Nevejis Kedaynyay - Panevejis 1:2
14:00 FK Trakay 2 - Vilnyus Vitis 3:2
LYuKSEMBURG: Nacionalniy divizion
19:00 Dyudelanj - Progres Niderkorn 4:1
MAKEDONIYA: Birinci divizion
15:30 Vellazerimi - Labunishta 0:0
15:30 KF Gostivar - FK Korab 1:1
15:30 Pelister - FK Skope 1:0
15:30 Teteks - Gench Kalemler 2:0
MALAVI: Superliga
15:30 Kamuzu Barracks - Red Layons -:-
15:30 Kamuzu Barracks - Blyu Iglz 0:0
15:30 Karonga United - Red Layons 2:0
15:30 Nchalo - Dwangwa United 1:3
15:30 Big Bullets - Civil -:-
15:30 MAFKO - TN Stars 2:0
15:30 MAFKO - Mighty Wanderers -:-
MALAYZIYA: Kubok Malayziya - Pley-off
16:00 Djoxor - Terengganu 2:2
MALTA: Premyer-liga
16:00 Peta Xotspurs - Valletta 0:4
18:15 Birkirkara - Tarshin 2:0
MALTA: Birinci divizion
16:00 Zejtun Corinthians - Mkabba 0:1
18:15 Liya Atletik - Gudja 4:1
MAROKKO: Botola
18:00 Olimpik Xuribga - Radja Kasablanka 1:1
20:00 Kavkab Marrakesh - Difaa El-Djadidi 2:1
22:00 IR Anje - SHabab Rif Xoseyma 1:1
MAROKKO: Botola 2
17:00 Jeness Massira - Kasba Tadla 1:0
18:00 Vidad Fes - Dxeyra 1:1
18:00 RAK Kasablanka - Magreb Fes 1:1
18:00 Sale - KAS Kenitra 1:1
18:00 Salmi - Sidi Kacem 2:0
18:00 SHabab Atlas Xenifra - Khemis Zemamra 2:2
MEKSIKA: Visshiy divizion - Apertura
05:00 Atlas - Verakrus 4:3
MEKSIKA: Visshiy divizion A - Apertura
03:00 UAEM Potros - Zacatepec 0:1
04:00 Atletiko San-Luis - Kafetaleros Tapachula 3:1
05:00 Venados - Alebrixes de Oaxaka 1:1
05:00 Tampiko Madero - Leones Negros 4:1
00:00 Sakatekas Mineros - Dorados de Sinaloa 2:3
MEKSIKA: Liga MX Women - Apertura
00:00 Nekaksa - Gvadalaxara 0:3
19:00 Atlas - Leon 3:0
Dunya: Klub dostluq oyunlari
19:00 Dramas (Gre) - Iraklis (Gre) 0:0
MOLDOVA: Nacionalniy divizion
15:00 Dinamo-Auto - Speranca 0:1
18:00 Zimbru - Zarya Belci 3:1
NIDERLANDI: Visshaya liga
19:30 PSV - Emmen 6:0
19:30 Ekselsior - Vitess 2:0
21:45 Utrext - AZ Alkmar 2:1
21:45 Xerenven - Ayaks 0:4
NIDERLANDI: Ikinci divizion
15:30 GVVV - Spakenburg 3:2
15:30 Sxeveningen - Jong Almere City 0:3
15:30 Ekselsior Masslёys - Kozakken Boys 0:1
16:00 Eysselmervogels - HFC 1:0
16:30 Yong Sparta Rotterdam - AFK 3:2
16:30 Rinsburgs Boys - Katveyk 1:2
16:30 XXK - Linden 1:1
19:00 VVSB - De Treffers/Kegro 1:3
19:00 Yong Vitess - Barendrext 0:1
NIDERLANDI: Ucuncu divizion
15:30 Stedoco - SJC Noordwijk 5:1
15:30 Ayaks II - Xarkemase Boys 0:2
15:30 Yong Volendam - JVC '31 Kёyk 6:1
15:30 Nordvik - Axilles 29 4:0
15:30 Ermelo - Lisse 9:1
16:00 ASVX - VV DOVO 1:0
16:00 Yong Groningen - XSV Xuk 2:2
16:00 Kvik Boys - Eemdijk 6:3
16:00 ONS Snek - ODIN '59 2:0
18:00 De Deyk - VVOG 3:3
19:00 HV & CV Quick - HBS 2:0
20:00 Vestlandiya - UNA 2:4
20:00 TEK - EVV 2:0
NIKARAGUA: Primera - Apertura
00:00 Diriangen - Ferretti 0:0
NOVAYA ZELANDIYA: National League Women
03:00 Canterbury United - Sautern Yunayted 3:1
04:00 VayBOP - Central Football 0:1
NOVAYA ZELANDIYA: Visshaya liga
06:00 Istern Saberbs - Xoks Bey 5:0
NORVEGIYA: Visshaya liga
16:30 Molde - Sarpsborg 08 2:2
19:00 Sannefёrd - Strёmsgodset 2:1
NORVEGIYA: Ikinci divizion - gruppa 1
16:00 Alta - Moss 3:0
16:00 Asker - Berum 4:2
16:00 Grorud - Fredrikstad 0:0
16:00 Nyubergsund - Xёnefoss 1:2
16:00 Raufoss - Fram 3:2
16:00 Stabek 2 - Molner 1:4
16:00 Elverum - Odd 2 3:2
NORVEGIYA: Ikinci divizion - gruppa 2
16:00 Arendal - Flekroy 3:4
16:00 Brattvag - Nardo 1:4
16:00 Vidar - Stordals Blink 4:2
16:00 Volerenga 2 - K. Oslo 1:3
16:00 Xedd - Kelsos 2:1
16:00 Egersund - Xaugesund 1:1
19:00 SHeyd - Bryune 2:0
NORVEGIYA: Division 3 - Group 1
14:00 Spjelkavik - Molde 2 3:1
14:00 Drobak-Fron - Rilindja 2:3
14:00 K. Oslo 2 - Lokomotiv Oslo 1:1
14:00 Kristiansunn 2 - Redi 0:2
14:00 Oppsal - Follo 3:0
14:00 Treff - Xedd 2 3:0
14:00 Yullern - Xerd 1:3
NORVEGIYA: Division 3 - Group 2
14:00 Selbak - Lillestrёm 2 2:2
14:00 Valdres - Gellerasen 1:3
14:00 Krakeroy - Sketten 2:1
14:00 Skedsmo - Bjornevatn 6:1
14:00 Strёmsgodset 2 - Vestfossen 6:1
14:00 Xalden - Estsiden 7:0
14:00 Eydsvold - Lerenskog 4:1
NORVEGIYA: Division 3 - Group 3
14:00 Assiden - P. Grenlend 2:8
14:00 Halsen - Ern 1:3
14:00 Staal Jorpeland - Donn 1:4
14:00 Vinbyart - Egersund 2 7:1
14:00 Madla IL - Sannefёrd 2 3:1
14:00 Sola - Uradd 3:0
14:00 Start 2 - Tonsberg 2:2
NORVEGIYA: Division 3 - Group 4
14:00 Varegg - Vardeneset 5:2
14:00 Viking 2 - Fana 1:2
14:00 Oysteze - Sotra 2:6
14:00 Sogndal 2 - Tertnes 1:0
14:00 Stord - Lyusekloster 0:2
14:00 Forde - Brann 2 4:4
14:00 Fyullingsdalen - Brodd 3:1
NORVEGIYA: Division 3 - Group 5
14:00 Loten - Govik-Lin 0:0
14:00 Brumunddal - Ottestad 4:0
14:00 Byuosen - Rosenburg 2 2:2
14:00 Verdal - Tillerbyen 1:1
14:00 Levanger 2 - Melhus -:-
14:00 Steynxer - Kolstad 5:1
14:00 Tinset - Orkla 1:2
NORVEGIYA: Division 3 - Group 6
14:00 Melbo - Grey 2:1
14:00 Skjervoy - Lyun 3:2
14:00 Skarp - Korsvoll 3:3
14:00 Stalkam - Senya 1:2
14:00 Floya - Yunkeren 3:3
14:00 Frigg - Finnsnes 6:1
14:00 Xarstad - Sortland 3:1
NORVEGIYA: Yuniorskaya liga U19
15:00 Viking U19 - Sannefёrd U19 6:0
17:00 Ull/Kisa U19 - Start U19 5:2
NORVEGIYA: Premyer-liga - qadinlar
16:00 Avaldsnes - Sandviken 0:0
16:00 Arna-Bёrnar - REA 2:0
16:00 Lyun - Stabek 2:3
16:00 Trondxeyms-Orn - Volerenga 1:3
OAE: Birinci divizion
16:00 Al-SHarja - Adjman 1:1
16:05 Al-Vaxda - Al-Dafra 2:4
18:45 Al-Ain - Al-Djazira 1:2
PAKISTAN: Premyer-liga
11:00 SNGPL - Neshnl Bank of Pakistan 3:3
13:30 Beludj Nushki - PCAA 0:0
PALESTINA: Liga Qerbnogo berega
16:00 Al Amari - Shabab Alsamu 0:2
18:00 Al Khaleel - Jabal Al Mukaber 2:0
PANAMA: LPF - Apertura
04:00 Arabe Yunido - Tauro 0:0
PARAGVAY: Birinci divizion - Klausura
01:30 3 de Febrero - Deportivo Kapiata 0:0
00:00 Xeneral Dias - Deportivo Santani 4:0
PERU: Visshiy divizion - Klausura
04:00 Sport Uankayo - Ayakucho 3:3
21:00 Binasonal - Universitario 0:1
23:30 Garsilaso - Union Komersio 1:0
POLSHA: Premyer-liga
16:30 Zaglembe Sosnovec - Medz Legnica 3:1
19:00 SHlёnsk Vroclav - Arka 1:2
21:30 Lex - Korona 2:1
POLSHA: Birinci divizion
16:00 Lodz - GKS-YAstshembe 2:0
16:30 Stomil Olshtin - Pusha 2:2
17:00 Druteks-Bitoviya - Odra Opole 1:1
18:45 Tixi 71 - Rakuv 0:0
19:00 Podbeskidze - Xoynice 2:1
POLSHA: Divizion 2
16:00 Radomyak Radom - Pogon Sedlce 3:2
16:00 Rozvoy Katovice - Grif Veyxerovo 2:1
16:00 Syarka Tarnobjeg - Gurnik Lenchna 0:3
16:30 Skra - Stargard-SHecinski 1:0
18:00 Belxatuv - Elana Torun 0:0
19:00 Olimpiya Grudzёndz - R. Jeshuv 3:4
19:00 Rux - Vidzev 1:3
20:45 Olimpiya Elblong - ROV Ribnik 0:0
POLSHA: Divizion 3 - gruppa 1
14:00 Elk - Skierniewice 0:3
15:00 Biala Piska - Poloniya Varshava 1:1
15:00 Huragan Morag - Sokol Aleksandrow L. 0:1
16:00 Zambruv - Legionovo 3:1
16:00 LKS Lёmza - Bron Radom 3:4
18:00 Svit - Mazowiecki 7:0
19:00 Sulejowek - Ursus Varshava 1:2
19:00 Sokol Ostroda - Pelikan 2:2
POLSHA: Divizion 3 - gruppa 2
15:00 Chemik Bydgoszcz - Gwardia Koszalin 1:2
15:00 Vda Svece - Klechev 4:5
16:00 Gornik Konin - Sroda 3:1
16:00 Wierzyca - Lex 2 1:4
16:00 YArocin - Pogon SHecin II 3:0
17:00 Swit Skolwin - KKS Kalisz 0:1
18:00 B. Gdinya - Koshalin 1:2
19:00 Kotvica - KP Starogard Gdanski 1:0
POLSHA: Divizion 3 - gruppa 3
14:00 Warta Gorzow - Sleza Vroclav 2:3
14:00 Rux Radzёnkuv - Polkovice 1:1
15:00 Foto-Higiena Gac - Bjeg 2:1
15:00 LZS Agroplon Gluszyna - Lechia Dzierzoniow 2:4
15:00 Piast Zmigrod - Zdzeshovice 1:0
15:00 Stilon Gorzow - Gwarek Tarnowskie Gory 1:0
15:00 Belsko-Byala - Zaglembe 2 1:0
15:00 Gurnik Zabje 2 - Klujbork 1:1
15:00 Pnyuvek - Medz Legnica 2 0:0
POLSHA: Divizion 3 - gruppa 4
15:00 NKP Podhale Nowy Targ - Sokol Sieniawa 1:0
15:00 Wolka Pelkinska - Hutnik Krakow 5:1
16:00 Avia Swidnik - Biala Podlaska 1:1
16:00 Orleta Radzyn - Vislya Pulyavi 2:0
16:00 Sola Oswiecim - Spartakus Daleshice 1:0
16:00 Wislanie Jaskowice - Czarni Polaniec 2:1
16:00 S. Jeshuv - Motor 2:2
16:30 Chelmianka Chelm - Stal Krasnik 1:3
20:29 Ostrovec - Sandomierz 3:0
POLSHA: Molodejnaya Liga - Centr
13:00 Visla U18 - Belxatuv U18 0:0
13:00 Pogon SHecin U18 - Arka U18 1:1
13:00 Torun U18 - Zaglembe U18 0:2
13:00 SHlёnsk U18 - Korona U18 1:4
POLSHA: Ekstraliga - Jenshini
12:00 Biala Podlaska - UKS SMS Lodz 0:1
12:00 Czarni Sosnowiec - Katovice 4:1
12:00 Mitech Zywiec - AZS Wroclaw 1:2
12:00 UJ Krakow - Mks Olimpia Szczecin 1:1
12:00 Medik Konin - AZS PWSZ Walbrzych 3:3
18:00 Polonia - Gurnik Lenchna 0:8
PORTUGALIYA: Liga Revelacao U23
13:00 Portimonense U23 - Gimaraynsh U23 1:2
13:00 Avesh U23 - Braga U23 2:1
13:00 Belenensesh U23 - Sporting U23 0:3
13:00 Maritimu U23 - Setubal U23 3:2
PORTUGALIYA: Kubok Portugaliya
17:00 Amora - Belenensesh 3:4p.d.v.
17:00 Valensiano - Gimaraynsh 0:7
17:00 Kova-da-Pedade - Portimonensi 2:1
18:00 Eshpinyu - Akademiko Vizeu 4:3pen.
22:45 Loresh - Sporting 1:2
REYuNON: Regional 1
19:00 Ekselsior - Petite-Ile 3:1
RUSIYA: Premyer-liga
11:30 Orenburg - Enisey 0:0
14:00 Ural - Krilya Sovetov 1:1
16:30 Ufa - Rubin 0:0
RUSIYA: FNL
14:30 Spartak Moskva 2 - Chertanovo 0:2
15:00 SHinnik - Luch 0:0
16:00 Avangard Kursk - Tom 0:0
16:00 Nijniy Novgorod - Armavir 1:0
16:00 Rotor - Mordoviya 1:1
16:00 Fakel - Tambov 0:0
16:00 Ximki - Tyumen 2:1
17:00 Baltika - Krasnodar 2 1:4
17:00 Zenit 2 - SKA-Xabarovsk 0:1
17:00 Sochi - Sibir 4:1
RUSIYA: PFL - Ikinci divizion - Centr
14:00 Kaluga - Metallurg Lipeck 2:0
14:00 Kvant - Dinamo Bryansk 0:1
14:30 Sokol - Rotor 2 4:0
15:00 Salyut Belgorod - Saturn 1:0
15:00 FK Ryazan - Zorkiy Krasnogorsk 2:1
16:00 Strogino - Torpedo Moskva 0:1
RUSIYA: PFL - Ikinci divizion - Qerb
13:00 Znamya Truda - Veles Moskva 0:1
14:00 Kolomna - Torpedo Vladimir 2:1
14:00 Pskov-747 - Lokomotiv-Kazanka 1:2
15:00 Leningradec - Dnepr Smolensk 4:1
RUSIYA: Molodejnaya Liga
08:00 Ural U21 - Krilya Sovetov U21 2:1
14:00 Dinamo Moskva U21 - Zenit U21 1:2
14:00 Krasnodar U21 - Axmat U21 2:1
RUANDA: Liga
16:30 Kirehe - Kiyovu 0:2
16:30 Gikumbi - Espuar 0:0
16:30 Mukura Viktori Sports - Sanrayz 1:0
16:30 Etinsells - Rayon Sport 0:1
RUMINIYA: Visshaya liga
16:00 FC Hermannstadt - Astra 0:2
21:00 Viyatorul - Sepsi 2:3
RUMINIYA: Liga 2
11:00 Sportul Snagov - Metaloglobus 3:0
11:00 Baloteshti - Panduriy 2:1
11:00 Breila - Aerostar 3:3
11:00 Miloveni - Luchaferul Oradya 2:1
11:00 Poli Timishoara - Politehnica Timisoara 1:2
11:00 UTA Arad - Energeticianul 1:1
12:00 Akademika Klincheni - Kindiya Tirgovishte 0:1
SAN-MARINO: Chempionat
16:00 Domanyano - Fiorentino 0:0
16:00 Kaylungo - Kosmos 2:1
16:00 Tre Fiori - Folgore 2:0
16:00 Yuvenes/Dogana - Murata 2:2
SAUDOVSKAYA ARAVIYA: Premyer-liga
17:50 Al-Ittifak - Al-Axli 6:2
19:45 Al-SHabab - Al-Xilyal 0:1
SEVERNAYA IRLANDIYA: Premyer-liga
17:00 Ards - Linfild 2:1
17:00 Ballimina - Dangannon 1:1
17:00 Glentoran - Glenavon 1:2
17:00 Kliftonvill - Uorrenpoint 3:1
17:00 Kolreyn - Kruseyders 1:0
SEVERNAYA IRLANDIYA: Chempionship
17:00 Dergvyu - Lofgoll 1:3
17:00 Larn - Karrik Reyndjers 4:0
17:00 Portadaun - Dandela 0:4
SERBIYA: Superliga
17:00 Vojdovac - Mladost 1:1
20:00 Napredak - Radnik 1:1
20:00 Proleter - Macva 1:0
20:00 Radnichki Nish - Zemun 2:0
20:00 Crvena Zvezda - Rad 3:1
SERBIYA: Pervaya liga
15:30 Buducnost Dobanovci - YAvor Ivanica 0:0
15:30 Radnichki 1923 - Backa Topola 2:2
18:00 Borac - Becej 1:1
SIRIYA: Birinci divizion
15:00 Al-Djaish - Al-Vaxda 0:1
SLOVAKIYA: Pervaya liga
14:45 Spartak Trnava - Senica 4:1
18:00 Dunayska Streda - Podbrezova 3:2
18:00 Jilina - Mixaylovce 2:2
18:00 Sered - Rujomberok 3:1
18:00 Slovan Bratislava - Zlate Moravce 3:1
18:00 Trenchin - Nitra 0:1
SLOVAKIYA: Vtoraya liga
15:30 Komarno - Pogrone 1:1
15:30 Lipani - Banska Bystrica 0:0
15:30 Tatran Preshov - Dubnica 1:0
18:00 Poprad - Bardeёv 5:2
19:00 Skalica - Petrzalka 2:0
SLOVAKIYA: Divizion C - Qerb
12:00 Trencianske Teplice - Belusa 2:1
SLOVAKIYA: Divizion C - Şerq
15:00 FC Kosice - Preshov (B) 5:0
15:00 Gelnica - FK Humenne 2:0
15:00 Vranov - Bardeёvska Nova Ves 4:0
15:00 Spishska-Nova-Ves - Giraltovce 3:1
SLOVAKIYA: Divizion C - Centr
15:00 Cadca - Oravske Vesele 0:0
15:00 Zvolen - Novohrad Lucenec 2:0
15:00 Liptovski Gradok - Kalinovo 3:1
15:00 Rimavska Sobota - Krasno 1:0
SLOVAKIYA: Divizion C - Bratislava
16:00 Baxon - Racha 2:1
16:00 Devinska Nova Vesh - Bernolakovo 1:1
SLOVENIYA: Pervaya liga
15:00 Mura - Rudar 2:1
17:00 Gorica - Maribor 0:3
19:00 Aluminiy - Domjale 0:0
SLOVENIYA: Vtoraya liga
16:00 Ankaran - Beltinci 2:0
16:00 Bilje - Iliriya 1:2
16:00 Bravo - Brda 3:1
16:00 Fuzinar - YAdran Dekani 1:1
16:00 Brejice - Radomle 1:4
16:00 Dob - Nafta 2:0
16:00 Rogaska - NK Krka 1:3
SSHA: YuSL - Pley-off
05:30 Finiks Rayzing - Portlend 2 3:0
23:00 Chincinnati - Nashville SC 2:1pen.
00:00 Real Monarks - Reno 0:1
TANZANIYA: Premyer-liga
13:00 Tanzaniya Prizons - Singida United 0:0
15:00 Koastal Yunion - JKT Tanzania 0:0
15:00 YAng Afrikans - Alliance 3:0
TRINIDAD I TOBAGO: Pro Liga
01:00 Morvant Caledonia Utd - S.A. Reyndjers -:-
03:00 San-Xuan Djablotex - Polis -:-
22:30 Konnekshn - FK Central -:-
22:30 Nort Ist Stars - Defens Fors -:-
TUNIS: Visshaya liga
16:30 US Tataouine - Bizerten 1:1
16:30 Monastir - Xammam-Lif 1:2
16:30 Stad Gabezen - Etual Saxel 2:2
TURKMENISTAN: Yokari-liga
14:00 Ashxabad - Merv 2:2
14:00 SHagadam - Axal 1:3
TURCIYA: Superliga
13:30 Kasimpasha - Akxisar Belediye 5:0
16:00 Bashakshexir - Kayserispor 1:0
19:00 Sivasspor - Fenerbaxche 0:0
TURCIYA: 1. Lig
14:00 Genchlerbirligi - Adanaspor 0:0
19:30 Balikesirspor - Boluspor 0:1
19:30 Gaziantep - Umraniespor 0:0
UGANDA: Premyer-liga
16:00 Mbarara City - Maroons 2:0
16:00 Brayt Stars - Villa 0:0
16:00 Vaypers - Nyamityobora 1:0
UZBEKISTAN: Super League - Chempionship - pley-off
14:00 Metallurg Bekabad - Bunedkor 1:0
14:00 Navbaxor - Buxara 1:0
16:00 Paxtakor - Lokomotiv Tashkent 1:3
UKRAINA: Premyer-liga
14:00 Mariupol - Zarya 3:2
17:00 Vorskla - Dinamo Kiev 0:1
UKRAINA: Pervaya liga
13:00 Avangard Kramatorsk - Balkani 1:2
15:00 Gornyak-Sport - Agrobiznes 1:1
15:00 Zvezda - Metallist 1925 0:3
15:00 Kolos Kovalevka - Dnepr-1 1:1
15:00 Rux Vinniki - Volin 1:3
UKRAINA: Vtoraya liga
15:00 Gornyak - Energiya 2:2
15:00 Nikopol - Kremen 1:4
15:00 Real Farma - Kristall 1:2
15:00 Cherkashina-Akademiya - Minay 3:0
16:00 Veres - Kalush 1:1
16:00 Podole - Niva Vinnica 2:0
UKRAINA: Molodejnaya liga
12:00 Lvov U21 - Arsenal-Kiev U21 2:0
12:00 Olimpik U21 - Chernomorec U21 1:0
15:00 Aleksandriya U21 - Karpati U21 1:2
URUGVAY: Premyer-liga - Klausura
21:00 Nasonal - Penyarol 1:1
UELS: Premyer-liga
16:30 Karmarten Taun - Bala Taun 1:2
16:30 Llandudno - Eberistuit Taun 0:1
16:30 Sefn Druids - Kardiff Metropolitan 1:1
21:30 Nyu-Seynts - Konna Kvey 3:0
UELS: Kubok FA
16:00 Briton Ferri - Kaerau Eli 1:0
16:30 Panteg - Penibont 1:3
16:30 Radnor - Goytr AFK 1:2
16:30 Ynysddu - Taffs Vell 2:1
16:30 Bakli - Brimbo 3:1
16:30 Bangor Siti - Mold Aleksandra 4:2
16:30 Berryu FK - Penrin-kok 3:2
16:30 Vest End - Kaldikot 0:6
16:30 Garden Villedj - Blaenrhondda 1:2
16:30 Gresford - Brikfild 4:3p.d.v.
16:30 Guilsfild - Rhostyllen 2:0
16:30 Denbi - Holyhead Town 9:3
16:30 Kerzus - Xoliuell 3:2p.d.v.
16:30 Koedpoet - Rutin 2:3
16:30 Konui Boro - Ril 1:2
16:30 Kembrian end Klaydch - Port Talbot 5:0
16:30 Llangefni - Borth 2:0
16:30 Llandrindod - Aberbargoed 1:2pen.
16:30 Llanidloes - Pontipridd 1:2
16:30 Llanrxedr - Flint 1:2
16:30 Lley Velfer - Ridimvin 2:0
16:30 Pvillxeli - Portmadog 0:3
16:30 Penikey - Eyrbas 0:4
16:30 Pontiklun - Llantwit Major 3:1
16:30 Prestatin Taun - New Brighton Villa 5:1
16:30 Salli - Brekon 3:1
16:30 STM Sports - Xeverfordvest Kaunti 1:2
16:30 Ton Pentr - Pencoed 3:1
16:30 Trefelin - Swansea University 1:2
16:30 Trexarris Atletik - Cornelly 3:2
16:30 Undi - Monmaut 3:4
16:30 Xavarden Reyndjers - Llanfeir Yunayted 2:3
16:30 Xolixed Xotspur - Korven 4:2
16:30 Cvmamman Yunayted - Dinas Povis 4:0
16:30 Cvmbran Seltik - Ammanford 3:0
16:30 Cvmbran Taun - Afan Lido 3:2
19:30 Llandudno Amateurs - Nantl Veyl FK 2:4p.d.v.
FINLYANDIYA: Birinci divizion
14:00 KTP - YAro 0:0
14:00 EIF - Oulu 3:2
14:00 YYK Yyuvyaskyulya - AS Kayani 1:2
14:00 Xaka - Klubi-04 5:0
14:00 XIFK - KPV 2:1
FINLYANDIYA: Jenskaya liga - Chempionship - pley-off
18:00 Aland Utd - Xonka 2:0
18:00 HJK - PK-35 Vantaa 1:2
18:00 Jypk - TPS 5:1
FINLYANDIYA: Jenskaya liga - Grup vileta
15:00 Ilves - ONS Oulu 3:0
15:00 TiPS - Pallokissat Kuopio 4:1
FRANCIYA: Pervaya liga
18:00 PSJ - Amen 5:0
21:00 Dijon - Lill 1:2
21:00 Kan - Gengam 0:0
21:00 Nant - Tuluza 4:0
21:00 Reyms - Anje 1:1
21:00 Strasbur - Monako 2:1
FRANCIYA: Vtoraya liga
16:00 Brest - Loryan 3:2
FRANCIYA: Nacional 2 - Grup A
18:00 Pontale - Hyeres 0:3
19:00 Athletico M. - Martik 2:2
19:00 Marseille Endoume - Ansi 1:1
19:00 Mon - Yura Sud 1:1
19:00 Monako II - Marsel II 2:1
19:00 Sen-Prist - Lion II 1:0
19:00 Frejyus - Nicca II 1:3
20:00 Tulon - Grasse 1:1
FRANCIYA: Nacional 2 - Grup B
18:00 Nim II - Le-Pyui 1:1
19:00 Andrezё - Trelisak 4:1
19:00 Kolomers - Blua 1:0
19:00 Lez Erbe - Bordo II 0:0
19:00 Romorantin - Moulins-Yzeure 0:1
19:00 Set - Sent-Eten II 1:1
19:00 Stad Bordele - Stade Montois 2:1
19:30 Bergerac - Sen-Priv 0:0
FRANCIYA: Nacional 2 - Grup C
19:00 Bastia-Borgo - Bulon 3:2
19:00 Vann - Furiani Agliani 0:2
19:00 Gavr II - Vitr 2:0
19:00 Puassi - Nant II 0:0
19:00 Sen-Malo - Uazel 1:0
19:00 Stad Brioshen - SHartr 0:0
20:00 Loryan II - Granvil 0:1
20:00 PSJ II - Mantis 2:0
FRANCIYA: Nacional 2 - Grup D
18:00 SHiltigxeym - Kretey 1:0
19:00 Feignies-Aulnoye - Agno 1:1
19:00 Belfor - Arras 0:0
19:00 Lans II - Flёri-Meroji 2:2
19:00 Lusitans - Lill II 2:4
19:00 Sedan - Reyms II 1:0
19:00 Sen-Jenevev - Bobini 3:0
19:00 Epinal - IS Krua 1:2
FRANCIYA: Birinci jenskiy divizion
15:30 Gengam - Lill 3:0
15:30 Monpele - Mec 11:0
15:30 PSJ - Dijon 2:0
15:30 Rodez - Fleury 91 0:0
15:30 Suayo - FK Parij 0:2
XORVATIYA: Birinci divizion
16:00 Rudesh - Osiek 1:4
18:30 Istra 1961 - Dinamo Zagreb 1:4
XORVATIYA: Ikinci divizion
14:00 Kustosiya - Medimure 2:1
16:00 Varajdin - Zadar 2:2
16:00 Luchko - Sesvete 0:0
ChERNOGORIYA: Pervaya liga
14:30 Iskra - Zeta 1:2
14:30 Lovchen - Mornar 0:1
14:30 Petrovac - Suteska 1:0
14:30 Rudar - Grbal 0:0
17:00 Buduchnost Podgorica - OFK Titograd 2:1
ChEXIYA: Pervaya liga
16:00 Sigma - Zlin 1:1
18:00 Banik Ostrava - Karvina 1:1
18:00 Prshibram - YAblonec 0:6
18:00 Slovacko - Teplice 0:2
ChEXIYA: Ikinci divizion
11:15 Trshinec - Xrudim 2:1
16:30 Prosteёv - Vitkovice 0:0
ChEXIYA: Cheshskaya futbolnaya liga
11:15 Pisek - Visegrad 2:1
11:15 Previshov - Zapi 0:3
16:30 Dobrovice - Vltavin 0:2
16:30 Slovan Velvari - Kraluv Dvur 0:1pen.
ChEXIYA: Moravskoslezskaya futbolnaya liga
11:15 Fridek-Mistek - Otrokovice 1:3
15:30 Valashske-Mezirjichi - Godonin 2:2
15:30 Gulin - Lisen 2:3
15:30 Rimarjov - Vishkov 1:1
15:30 Ugerski-Brod - Odra Petrkovice 2:3
ChEXIYA: Divizion A
14:30 Chijova - Gorovichko 2:1
16:00 Marianske-Lazne - Admira Praga 3:0
16:30 MFK Dobris - Berounsti 2:3
16:30 Sobeslav - Mas Taborsko (B) 4:3
16:30 Dubravka - Aritma Praga 1:0
16:30 Taxov - Jindrichuv Hradec 2:0
ChEXIYA: Divizion B
11:15 Tatran Rakovnik - Ostra 0:2
11:15 Zbuzany - Nimburk 2:0
11:15 Motorlet Praga - FK Ostrov 2:1pen.
16:30 Brezova - Neratovice 1:0pen.
16:30 Soush - Libis 4:0
ChEXIYA: Divizion C
11:15 Mseno - Slatinany 7:1
11:15 Olympia HK - Kratonohy - Turnov 4:2
11:30 Prepere - Benatki 1:2
16:00 Pardubice (B) - Zenit Kaslav 2:1pen.
16:30 Visoke Mito - Horky nad Jizerou 2:0
16:30 Naxod - Velke Hamry 1:2
16:30 Trutnov - Dvur Kralove 2:3pen.
16:30 Cheskiy Brod - Kolin 0:1
ChEXIYA: Divizion D
15:30 Brjeclav - Humpolec 2:1
ChEXIYA: Divizion E
15:30 Vsetin - Hermanice 4:0
16:30 XFK Olomouc - Granice 2:1
ChEXIYA: Prazsky prebor
11:15 Ujezd Prague - Treboradice 2:1
11:15 Jijkov (B) - Motorlet Praga (B) 0:1
11:30 Dukla JM - CAFC 3:1
11:30 Hostivar - Predni Kopanina 0:7
11:30 Vrsovice - Podoli 0:0
11:30 Ugelne skladi Praga - Tempo Praga 1:1
11:45 branik - Admira Praga (B) 0:2
16:30 Kralovice - Visegrad (B) 3:1
ChEXIYA: Stredocesky KP
11:15 Vykan - Hrebec 3:1
11:15 Kutna-Gora - Banik Libusin 4:3pen.
16:30 Bohemia Podebrady - Spartak Pribram 0:1
16:30 Nove Straseci - Tuchlovice 1:2
16:30 Porici n. S. - Velim 1:2
16:30 Slany - Klicany 3:1
ChEXIYA: Jihocesky KP
13:00 Rudolfov - Milevsko 3:1
16:30 Blatna - Sokol Lom 1:1
16:30 Osek - Cheski-Krumlov 3:3
16:30 Protivin - Malshe Roudne 2:1
16:30 Zelec - Olesnik 1:0
16:30 Drazice - Katovice 3:2
ChEXIYA: Plzensky KP
16:30 Chotikov - Nepomuk 2:0
16:30 Horni Briza - Rokichani 0:1pen.
16:30 Luby - Myto 1:3
16:30 Nyrsko - Sokol Lhota 2:3pen.
16:30 Stribro - Petrin Plzen 0:1
16:30 Vejprnice - Start Tlumacov 2:1pen.
16:30 Domazlice (B) - Bolevec 5:1
ChEXIYA: Karlovarsky KP
16:00 Lomnice - Horni Slavkov 2:4
16:30 Frantiskovy Lazne - Kralovske Porici 3:0
16:30 Xodov - Nove Sedlo 4:1
20:00 Gvezda Xeb - Citice 7:0
ChEXIYA: Ustecky KP
11:15 Kadan - Perstejn 3:1
15:30 Lovosice - Vilemov 1:0pen.
16:30 FK Jilove - Dobromerice 0:1
16:30 Horni Jiretin - Jatec 5:4
16:30 Krupka - Brna 2:1pen.
16:30 Srbice - Banik Modlani 1:0
ChEXIYA: Liberecky KP
11:30 Zelezny Brod - Skalice 2:3
15:00 Hradek nad Nisou - Sedmihorky 3:1
16:00 Chrastava - Doksy 0:1
16:00 Rovensko p. Tr. - Bily Kostel nad Nisou 1:7
16:00 Novi-Bor - Frydlant 2:1
16:00 Cheshska Lipa - Visnova 1:1
ChEXIYA: Kralovehradecky KP
11:15 Slaviya Gradec - Novy Bydzov 2:1
16:30 Chlumec nad Cidlinou - Dobruska 1:2pen.
16:30 Libcany - Vrchlabi 2:1pen.
16:30 kostelec - Jicin 2:0
ChEXIYA: Pardubicky KP
11:15 Xolice - Svitavi 2:1pen.
16:00 Tremosnice - Letograd 1:2pen.
ChEXIYA: Vysocina KP
15:30 Bystrice n. Pern. - Namest n. Oslavou 3:0
15:30 Chotebor - Nova Ves 1:2
15:30 Zirovnice - Okrisky 3:0
15:30 Trebic - Ledec nad Sazavou 1:5
ChEXIYA: Jihomoravsky KP
15:30 Kurim - Start Brno 1:2
15:30 Rousinov - Bosonohy 2:1
15:30 Svratka Brno - Brno-Bogunice 1:3
15:30 Vojkovice - SK Krumvir 2:6
15:30 Mutenice - Moravsky Krumlov 5:0
ChEXIYA: Olomoucky KP
15:30 Kralice na Hane - Zabrjeg 4:1
15:30 Litovel - Esenik 0:3
15:30 Vsechovice - Velke Losiny 1:0
15:30 Zelatovice - SHternberk 1:0
15:30 Mogelnice - Dolany 4:3
ChEXIYA: Zlinsky KP
16:00 Holesov - Hluk 3:1
16:00 Morkovice - Brumov 2:3
16:00 Provodov - Nevsova 6:1
16:00 Skastice - Borsice 10:1
16:00 Velke Karlovice - Jurinka 2:0
ChEXIYA: Moravskoslezsky KP
15:00 Bilovec - Polanka 3:0
15:00 Celadna - Hlubina 1:1
15:00 Cesky Tesin - Frenstat p. R. 1:0
15:00 Haj ve Slezsku - Krnov 2:0
15:00 Stara Bela - Brusperk 5:0
15:00 Petrovice - Bridlicna 1:4
ChEXIYA: Liga U19
12:00 Gradec Kralove U19 - Dukla Praga U19 3:1
12:00 Mlada Boleslav U19 - Slaviya Praga U19 0:4
12:00 Cheske-Budeёvice U19 - Prshibram U19 2:3
13:30 Viktoriya Plzen U19 - Zbroyovka Brno U19 6:2
14:00 Slovachko U19 - Pardubice U19 1:0
ChEXIYA: Pervaya liga - Jenshini
11:30 Dukla Praga - Slaviya Praga 0:5
12:00 Lokomotiva Brno - Sparta Praga 0:9
12:00 Plzen - Gradec Kralove 3:4
14:00 Slovan Liberec - Slovacko 2:0
ChILI: Visshiy divizion
02:00 Union Espanola - Deportes Temuko 2:1
18:00 O Xiggins - Kolo Kolo 1:1
21:00 Kuriko Yunido - Palestino 0:0
23:30 Union La Kalera - Uachipato 0:2
ChILI: Primera B
22:00 Magallanes - Melipilya 0:2
SHVEYCARIYA: Superliga
20:00 Lyucern - Tun 0:2
20:00 Cyurix - YAng Boyz 3:3
SHVEYCARIYA: Pervaya liga
18:00 Lozanna - SHafxauzen 2:0
19:00 Rappersvil - Krins 1:2
20:00 Servett - Arau 3:1
SHVEYCARIYA: 1. Liga - Prodvijenie
16:00 Bazel II - SHam 2:2
16:00 Stad Nion - Lozanna Ushi 1:4
17:00 Bavua - YAng Fellouz Yuventus 2:0
17:00 Braytenrayn - Bryul 6:2
17:00 Cyurix II - Sion II 0:2
18:30 Bellincona - Volen 3:2
18:30 Iverdon - La-SHo-de-Fon 8:1
SHVEYCARIYA: Pervaya liga - gruppa 1
16:00 Lozanna II - Friburg 3:0
17:00 YAng Boyz II - Etual-Karuj 1:2
18:00 Byul - Adzurri Lozanna 2:2
18:30 Lancy - Obervallis Naters 2:1
18:30 Veve - Martini 1:1
21:00 Chenois - Meyrin 3:2
SHVEYCARIYA: Pervaya liga - gruppa 2
16:00 Blek Stars - Grassxopper II 3:3
17:00 Zoloturn - Old Boyz 4:1
17:00 Cug - Langental 0:3
17:00 SHotc - Cefingen 2:2
19:15 Goldau - Delemon 1:1
21:00 Bassecourt - Bil 1:3
SHVEYCARIYA: Pervaya liga - gruppa 3
15:00 Sankt-Gallen II - Tuggen 3:3
17:00 Baden - Linth 1:1
17:00 Red Star Cyurix - Eshen 4:2
17:00 Talvil - Gossau 1:0
17:00 Xongg - Vintertur II 0:2
17:00 Yunayted Cyurix - Mendrisio 0:0
SHVEYCARIYA: Jenskaya liga
19:00 Grassxoppers - YAng Boyz 0:4
21:00 FF Lugano 1976 - Cyurix 1:2
21:00 Iverdon - Bazel 0:0
21:00 Lyucern - Servett 7:0
SHVECIYA: Visshaya liga
14:00 Malmё - Xammarbyu 2:1
17:00 Dalkurd - Erebru 1:0
SHVECIYA: Pervaya liga
17:00 GAIS - Landskruna 3:1
17:00 Degerfors - Ester 1:3
SHVECIYA: Birinci severniy divizion
15:00 Nyucheping - Karlstad 2:2
15:00 Sandvikens - Umeo 0:2
16:00 Sollentuna - Rinninge 1:0
17:00 Botkirka - Forvard 1:1
17:00 Linchёping Siti - Assiriska 2:1
17:00 Tim TG FF - Vesteros 0:1
SHVECIYA: Birinci yujniy divizion
15:00 Lunds - Xuskvarna 2:0
16:00 Mёlbyu - Karlskrona 2:1
16:00 Oddevold - Yungshile 1:0
17:00 Oskarshamns AIK - Grebbestads 2:2
17:00 Otvidaberg - Engelxolm 2:2
17:00 Skevde AIK - Torns 1:1
17:00 Yutsiktens - Tvakers 0:0
SHVECIYA: Ikinci divizion - Norrlend
15:00 IFK Ostersund - Gottne IF 1:0
15:00 IFK Umea - Ytterhogdals 2:2
15:00 Taftea IK - Timre 2:3
15:00 Gelivare Malmberget - Friska Vilor 0:5
15:00 Piteo - Bodens 1:2
15:00 Xernёsand - Kramfors-Alliansen 2:5
15:00 Xudiskvalls - Lyulea 5:2
SHVECIYA: Ikinci divizion - Severniy Svealend
14:00 Taby - Stromsberg 3:3
14:00 Vasalund - IFK Stocksund 2:0
14:00 Gyute - Upsala 3:1
14:00 Karlbergs - Norrtele 1:0
14:00 Mora - Bollnas 0:4
14:00 Skilebo - Valbo FF 2:0
14:00 Sundbyuberg - Lidingo IFK 2:2
SHVECIYA: Ikinci divizion - Severniy Getalend
16:00 Orebro Syr. - Vanersborgs FK 6:1
16:00 Vanersborgs IF - Nordvarmland 0:1
16:00 Gautiod - Hisingsbacka 7:4
16:00 Stenungsund - Vargarda IK 3:2
16:00 Trollxettan - Karlstad 1:3
16:00 Uddevalla - Torslanda 3:1
16:00 FBK Karlstad - Skoftebyns 1:1
SHVECIYA: Visshaya jenskaya liga
14:45 Vekshё DFF - Xammarbyu 5:1
16:00 Kalmar - Bunkeflo 0:3
16:00 Kristianstads - Gёteborg 1:5
SHVECIYA: Elitettan - qadinlar
14:00 Kungsbakka - Uppsala 0:0
15:00 Erebru - Asarum 1:3
16:00 Kvarnsvedens - Sundsvall 5:1
SHOTLANDIYA: Premyer-liga
17:00 Livingston - Dandi 4:0
17:00 Moteruell - Sent-Djonston 0:1
17:00 Seltik - Xibernian 4:2
17:00 Sent-Mirren - Kilmarnok 1:2
17:00 Xarts - Aberdin 2:1
SHOTLANDIYA: Chempionship
17:00 Alloa - Partik 1:0
17:00 Dandi Yunayted - Inverness 1:1
17:00 Danfermlayn - Kuin of ze Saut 0:1
17:00 Morton - Folkirk 1:0
17:00 Ross Kaunti - Eyr 2:1
SHOTLANDIYA: Pervaya liga
17:00 Arbrot - Dambarton 3:1
17:00 Montroz - Eyrdrionians 0:3
17:00 Rayt Rovers - Stranrar 2:1
17:00 Stenxauzmur - Forfar 1:2
17:00 Fayf - Breshin 3:1
SHOTLANDIYA: Liga Loulend
17:00 Dalbitti Star - Universitet Edinburga 2:3
SHOTLANDIYA: Liga Xaylend
17:00 Keyt - Nairn Kaunti 2:1
17:00 Forres Mekaniks - Baki Tistl 7:2
17:00 Fort Uilyam - Inveruri Loko Vorks 1:7
SHOTLANDIYA: Kubok FA
17:00 Cumbernauld Colts - BSC Glasgow 1:4
17:00 Edusport Academy - Freyzerburg 1:2
17:00 Gala Fairydean - Ist Stirling 2:0
17:00 A. Rovers - Formantin Yunayted 0:2
17:00 Beit - Linlitgou Rouz 4:0
17:00 Berik - Gretna 2008 3:1
17:00 Brora Reyndjers - Koldstrim 6:0
17:00 Deveronveyl - Universitet Sterling 1:2
17:00 Ist Kilbrayd - Spartans 3:1
17:00 Kaudenbit - Klayd 2:1
17:00 Kouv Reyndjers - Ochaynlek Telbot 1:1
17:00 Piterxed - Kelty Hearts 3:2
17:00 Rots - Annan 0:1
17:00 Sterling - K. Park 1:2
17:00 Edinburg Siti - Sivil Servis Stroll 1:0
17:00 Elgin Siti - Vaytxil Velfeyr 2:0
EKVADOR: Seriya A - Ikinci etap
03:15 El Nasonal - Universidad Katolika Kito 1:3
00:00 Guayaquil City - Barselona Guayakil 3:4
ESTONIYA: Visshaya liga
13:00 Kuressaare - Tallinna Kalev 3:3
13:00 Payde - Parnu JK Vaprus 2:1
16:00 Narva - Flora 1:2
ESTONIYA: Vtoraya liga
13:00 Maardu - Keila 9:0
13:00 Rakvere - Tartu Velko 1:1
13:00 Elva - Santos Tartu 1:0
YuJNAYA AFRIKA: Birinci divizion
16:00 Tshakhuma - Mbombela 2:0
16:30 TS Sporting - Stellenbosch 0:2
16:30 Ayaks Keyp Taun - Ubuntu Cape Town 0:0
16:30 Sivutsa Stars - TS Galaxy 0:0
YuJNAYA AFRIKA: Kubok Yujnoafrikanskoy Ligi
16:30 Fri Steyt Stars - Bidvest Vits 0:1
19:00 Mamelodi Sandauns - Blumfonteyn Seltik 1:0
21:15 Baroka - Golden Arrous 2:0
21:15 Maricburg Yunayted - Xaylends 2:1
21:15 Orlando Payrats - Chippa Yunayted 1:0
YuJNAYA KOREYA: K League 1
08:00 Kёnnam - Sangju Sangmu 2:1
08:00 Suvon Blyuuings - Pxoxan Stilers 2:0
08:00 Tegu - Chonnam 2:1
08:00 Ulsan - Kanvon 2:0
08:00 Chedju Yunayted - Seul 1:0
08:00 Chonbuk Motors - Inchxon Yunayted 3:2
YAPONIYA: Visshaya liga
08:00 Vegalta Senday - Sagan Tosu 2:3
08:00 Simidzu - Xirosima 2:0
09:00 Gamba Osaka - Yokogama 2:1
10:00 Sёnan - Sapporo 2:2
10:00 Urava - Kasima 3:1
13:00 Kavasaki - Kobe 5:3
13:00 FK Tokio - Sereso Osaka 0:1
YAPONIYA: Ikinci divizion
09:00 Kioto - Albireks Niyagata 0:2
YAPONIYA: Qadin futbolniy chempionat
07:00 Sereso Osaka - Urava 1:2
08:00 Beleza - INAK Kobe Leonesa 0:0
niki.az 2011-2018
Onlayn: 84
Bugün qonaq: 212
Dünən qonaq: 2708 / 2739

.