ALBANIYA: Superliga
18:00 Kukesi - Flyamurtari -:-
18:00 Lyushnya - Lyuftetari Girokastra -:-
18:00 Lyachi - Teuta -:-
18:00 Partizani - Kamza -:-
18:00 Skenderbeu - Vlazniya -:-
BELARUS: Visshaya liga
17:15 Sluck - Dinamo-Brest -:-
19:15 Dinamo Minsk - BATE -:-
BELGIYA: Visshaya liga - Liga Avropa - pley-off
21:30 Zyulte-Varegem - Lokeren -:-
BOSNIYA I GERCEGOVINA: Vtoraya liga Bosniya
18:30 Bugojno - Edinstvo Bixach -:-
18:30 Zivinice - Igman K. -:-
18:30 Velej Mostar - Metallege -:-
18:30 Visoko - Olimpik Saraevo -:-
18:30 Kakan - Zvezda -:-
18:30 Orashe - TOSHK Teshan -:-
18:30 Travnik - Bratstvo Grachanica -:-
18:30 Chaplina - Sloga Simin Han -:-
BOSNIYA I GERCEGOVINA: Vtoraya liga Respubliki Serbskoy - Povishenie - gruppa
18:30 Zvijezda Brgule - Podrinje Janja -:-
18:30 Drina Zvornik - Priedor -:-
18:30 Slaviya Saraevo - Tekstilac -:-
BOSNIYA I GERCEGOVINA: Vtoraya liga Respubliki Serbskoy - Grup vileta
18:30 Donji Sepak - Sutjeska Foca -:-
18:30 Sloga Doboj - Kozara -:-
18:30 Mrkonich-Grad - Zeljeznicar Banja Luka -:-
BOTSVANA: Premyer-liga
16:45 Security Systems - Orapa Yunayted -:-
16:45 Polis XI - Sankoyo Bush Bucks -:-
16:45 FK Tafik - Black Forest -:-
21:00 Taunship Rollerz - Ekstenshen Ganners -:-
21:00 Centr Chifs - Jwaneng Galaxy FC -:-
BRAZILIYA: Chempionat Braziliya V
01:15 CSA - Figeyrense -:-
03:30 Fortaleza - Kriciuma -:-
BRAZILIYA: Kopa de Nordeste - Pley-off
01:00 Santa Kruz - ABS -:-
VENGRIYA: Kubok Vengriya
21:00 Pushkash Akademi - Uypesht -:-
GAITI: Chempionat - Seriya de Overtyur - Pley-off
23:00 Mirebalais - Capoise -:-
GERMANIYA: Oberliga Reynland-Pfalc/Saar
20:30 Mechtersheim - TuS RW Koblenz -:-
ZAMBIYA: Superliga
16:00 New Monze Swallows - Zesko Yunayted -:-
16:00 Nkana - Zanako -:-
ZIMBABVE: Premyer-liga
16:00 Bulawayo Chiefs - Chicken Inn -:-
16:00 Chapungu Utd - Ngezi Platinum FC -:-
16:00 KAPS Yunayted - ZPC Kariba -:-
16:00 Xarare Siti - Shabanie -:-
INDONEZIYA: Liga 1
16:30 Persib Bandung - PSM Makassar -:-
16:30 Pusamaniya Borneo - Bali Yunayted -:-
IRAK: Superliga
16:30 Alsinaat Alkahrabaiya - Naft Al-Djunub -:-
16:30 Al-Xusseyn - Al-Minaa -:-
22:00 Al-Kuva Al-Djaviya - Al-Naft -:-
22:00 Naft Missan - Al-Kaxraba -:-
ISLANDIYA: Visshaya liga
22:15 Styarnan - Filkir -:-
ISPANIYA: Kubok Ispaniya - Jenshini
18:00 Levante - Barselona -:-
20:00 Athletic Bilbao - Real Sosedad -:-
23:00 Tenerife - Betis -:-
ITALIYA: Serie C - Promotion - Play Offs
21:30 Alessandriya - Feralpisalo -:-
21:30 Piza - Viterbeze -:-
21:30 Redjana - Stabiya -:-
21:30 Sambenedetteze - Pyachenca -:-
21:30 Trapani - Kozenca -:-
ITALIYA: Seriya D - Etap pobediteley
17:00 Albissola - Vis Pezaro -:-
17:00 Goccano - Patriya -:-
17:00 Rieti - Viboneze -:-
KAZAXSTAN: Premyer-liga
15:00 Akjayik - Astana -:-
KAZAXSTAN: Kubok Kazaxstana
14:00 SHaxter Karaganda - Kaysar -:-
15:00 Maktaaral - Irtish Pavlodar -:-
15:00 Ordabasi - Kayrat Almati -:-
16:00 Atirau - Tobol -:-
KAMERUN: Elitniy divizion
15:30 Feutcheu - Lez Astr -:-
15:30 Eding Sport - Nyu Star -:-
16:30 Colombe Lobo - Bambutos -:-
17:30 APEJES Akademi - Kotonsport -:-
17:30 Bafang - Yaounde FC 2 -:-
17:30 UMS de Lum - Fortuna Yaounde -:-
17:30 Union Duala - Eygl Royals -:-
17:30 Fovu Baxam - Dragon YAunde -:-
17:30 YAng Sports - Stade Renard -:-
KOLUMBIYA: Primera B
03:45 Barrankilya - Fortaleza -:-
KOSOVO: Superliga - Ponijenie (pley-off)
17:00 Vushtrria - Flyamurtari -:-
LITVA: Birinci divizion
18:00 Kauno Jalgiris - Jalgiris -:-
20:00 FK Trakay - Atlantas -:-
LITVA: Liga I
19:00 Panevejis - Stumbras 2 -:-
MAKEDONIYA: Kubok Makedoniya
21:00 Pelister - SHkendiya 79 -:-
MALAYZIYA: Superliga
17:00 Djoxor - NS Matriks -:-
17:00 Malakka Yunayted - PKNS FK -:-
17:00 PKNP - Selangor -:-
MALDIVI: Liga Male
20:00 Nyu Redient - United Victory -:-
Dunya: Klub dostluq oyunlari
05:00 Los-Andjeles FK (Ssha) - Borussiya D (Ger) -:-
20:00 Santuxu (Isp) - Atletik (Isp) -:-
MOLDOVA: Kubok Moldovi
20:00 Milsami - Zimbru -:-
NIGERIYA: NPFL
18:00 Akva - Go Round -:-
18:00 Enimba - Niger Tornados -:-
NORVEGIYA: Division 3 - Group 1
20:00 Rilindja - Yullern -:-
OMAN: Professionalnaya Liga
21:00 Al-Mudhaibi - Saxam -:-
21:00 Al-Nasr - Fandja -:-
21:00 Al-Naxda - Mirbat -:-
21:00 Al-Suveyk - Al-Oruba -:-
21:00 Al-SHabab - Soxar -:-
POLSHA: Divizion 2
19:00 GKS-YAstshembe - Syarka Tarnobjeg -:-
POLSHA: Divizion 3 - gruppa 1
18:00 Nowe Miasto Lubawskie - Zambruv -:-
18:00 Sokol Aleksandrow Lodz - Sokol Ostroda -:-
18:00 Tomashov Mazoveckiy - Victoria Sulejowek -:-
18:00 Ursus Varshava - Huragan Morag -:-
19:00 Tur Bielsk Podlaski - Legiya II -:-
19:00 Vikelec - Elk -:-
19:00 LKS Lёmza - Svit -:-
19:00 Pelikan - Vidzev -:-
21:00 Poloniya Varshava - Warta Sieradz -:-
POLSHA: Divizion 3 - gruppa 3
18:00 Gwarek Tarnowskie Gory - Falubaz Zielon. -:-
RUSIYA: PFL - Ikinci divizion - Yug
18:00 Dinamo Stavropol - Spartak Vladikavkaz -:-
RUMINIYA: Visshaya liga - Grup vileta
20:45 Dinamo Buxarest - Voluntari -:-
SAN-MARINO: Chempionat - Pley-off
21:45 La-Fiorita - Folgore -:-
SERBIYA: Kubok Serbiya
20:00 Partizan - Mladost -:-
SINGAPUR: Visshaya liga
15:30 YAng Layons - DPMM -:-
SLOVAKIYA: Pervaya liga - Liga Avropa - pley-off
18:30 Jilina - Nitra -:-
18:30 Trenchin - Rujomberok -:-
SLOVENIYA: Pervaya liga
17:00 Aluminiy - Rudar -:-
17:00 Gorica - Ankaran Xrvatini -:-
17:00 Olimpiya Lyublyana - Krshko -:-
17:00 Triglav Kran - Domjale -:-
17:00 Cele - Maribor -:-
SSHA: Kubok SSHA Oupen
02:00 North Carolina - Oushen Siti -:-
TANZANIYA: Premyer-liga
15:00 Ndanda - Mwadui -:-
TURKMENISTAN: Yokari-liga
15:00 Ashxabad - Altin Asir -:-
15:00 Energetik - Axal -:-
TURCIYA: Tretya liga Pley-off
16:00 Tarsus - Kizildjabolyukspor -:-
UKRAINA: Premyer-liga - Ponijenie (pley-off)
17:00 Zvezda - Desna -:-
19:00 Chernomorec - Poltava -:-
FILIPPINI: PFL
11:00 Global - Kaya -:-
14:00 Ceres - Davao Aguilas -:-
FRANCIYA: Pervaya liga - Ponijenie (pley-off)
21:45 Ayachcho - Tuluza -:-
XORVATIYA: Kubok Xorvatiya
20:00 Dinamo Zagreb - Xayduk -:-
ChEXIYA: Moravskoslezskaya futbolnaya liga
18:00 Odra Petrkovice - Mogelnice -:-
18:00 Valashske-Mezirjichi - Vishkov -:-
18:00 Velke Mezirjichi - Gluchin -:-
18:00 Godonin - Ugerski-Brod -:-
18:00 Kromerjij - Unikov -:-
18:00 Lisen - Gulin -:-
18:00 Prosteёv - Rimarjov -:-
18:00 XFK Olomouc - Otrokovice -:-
ChEXIYA: Divizion E
18:00 Opava (B) - Esenik -:-
ChEXIYA: Kralovehradecky KP
18:30 Vysoka n. Labem - Lazne Belohrad -:-
ChEXIYA: Pardubicky KP
18:00 Tremosnice - Hermanuv Mestec -:-
18:30 Dobrikov - Lanskroun -:-
ChEXIYA: Molodejnaya Liga - Etap pobediteley
12:00 Karvina U21 - Mlada Boleslav U21 -:-
15:00 Prshibram U21 - Zlin U21 -:-
ChEXIYA: Liga U19
12:00 Slaviya Praga U19 - Teplice U19 -:-
14:00 Banik Ostrava U19 - Sparta Praga U19 -:-
SHVECIYA: Visshaya liga
20:00 Norrcheping - Sundsvall -:-
20:00 Xekken - AIK -:-
20:00 Estersund - Sirius -:-
SHVECIYA: Pervaya liga
20:00 IK Frey - Brage -:-
20:00 Yёnchёping - Degerfors -:-
20:00 Landskruna - Xalmstad -:-
20:00 Ergryute - Vernamu -:-
SHVECIYA: Kubok SHveciya - Kvalifikaciya
20:00 Enskende - Sollentuna -:-
20:45 Tyuresё - Botkirka -:-
ESTONIYA: Visshaya liga
19:00 Kuressaare - Parnu JK Vaprus -:-
19:00 Tallinna Kalev - Kalyu -:-
19:30 Flora - Levadiya -:-
EFIOPIYA: Premyer-liga
15:00 Adama City - Mekelle Kenema -:-
15:00 Dire Dawa - Defence Force -:-
15:00 Jimma Kenema - Arba Minch Kenema -:-
15:00 St. George - Welwalo Adigrat -:-
15:00 Woldya Kenema - Efiopiya Bunna -:-
15:00 Avassa - Fasil Ketema -:-
15:00 Velayta Dicha - Sidama Bunna -:-
16:30 Dedebit - Mebrat Hail -:-
YuJNAYA AMERIKA: Kubok Libertadores
03:30 Kruzeyro (Bra) - Rasing (Arg) -:-
03:30 Universidad de Chili (Chil) - Vasko da Gama (Bra) -:-
YuJNAYA AFRIKA: Premyer-liga - Grup vileta
20:30 Platinum Stars - Djomo Kosmos -:-
YuJNAYA KOREYA: Nacionalnaya liga
10:00 Tedjon Koreyl - Chxonan Siti -:-
13:00 Busan Kiotong - Gimxe -:-
13:00 Mokpo Siti - Gyeongju KHNP -:-
13:00 Chxanvon - Kannin -:-
niki.az 2011-2018
Onlayn: 39
Bugün qonaq: 956
Dünən qonaq: 1217 / 1318

.