AZIYA: Molodёjniy chempionat Aziya U19
12:00 Avstraliya U19 - Vetnam U19 -:-
12:00 Şimali Koreya U19 - Irak U19 -:-
15:00 Iordaniya U19 - Yujnaya Koreya U19 -:-
15:00 Tailand U19 - YAponiya U19 -:-
ALBANIYA: Superliga
19:00 Flyamurtari - Tirana -:-
ANGLIYA: Premyer-liga
22:00 Arsenal - Lester -:-
ANGLIYA: Premyer-liga 2
21:00 Arsenal U23 - Everton U23 -:-
21:00 Aston Villa U23 - Nyukasl Yunayted U23 -:-
21:00 Stok Siti U23 - Norvich U23 -:-
ANGLIYA: Liga professionalnogo razvitiya
15:00 KPR U23 - Milluol U23 -:-
15:00 Kristal Pelas U23 - Koventri Siti U23 -:-
16:00 Bёrnli U23 - SHeffild Yunayted U23 -:-
16:00 Charlton U23 - Ipsvich Taun U23 -:-
ANGLIYA: Mejdunarodniy kubok Premyer-ligi
21:00 Brayton U23 - Benfika (B) -:-
ARGENTINA: Superliga
54' Independente - Atletiko Xurakan 1:0
02:00 San-Martin Tukuman - Rasing -:-
ARGENTINA: Primera B
90+' Ximnasiya Mendosa - Sarmento Junin 0:2
23:00 Ximnasiya Xuxuy - Klub Atletiko Mitre 1:0
ARGENTINA: Primera C Metropolitana
21:30 Dokk Sud - San-Martin Bursako -:-
ARGENTINA: Primera D Metropolitana
21:30 Def. de Kambaseres - Deportivo Paragvayo -:-
21:30 Liniers - Xuventud Unida S.-M. -:-
ARGENTINA: Torneo Federal A
23:00 Huracan Las Heras - Sportivo Estudiantes 1:1
88' Independiente de Neuquen - Villa Mitre 2:2
23:00 Atletiko Parana - Ximnasiya E.R. 2:1
71' Union Sunchales - Defensores Belgrano 0:2
02:00 Desamparados - Estudiantes Rio Kuarto -:-
02:00 Racing Cordoba - San-Lorenso Alem -:-
02:00 Xuventud Unida Universitario - Deportivo Maypu -:-
BAXREYN: King's Cup
17:30 Al-Xadd - Sitra -:-
17:30 Ist Riffa - Isa Taun -:-
20:00 Al-Axli Manama - Manama Klub -:-
20:00 Al-Najma - Al-Ittixad -:-
BELARUS: Visshaya liga
19:00 Luch Minsk - Gomel -:-
BERMUDI: Premyer-liga
21:00 Boulevard Blazers - Robin Hood -:-
21:00 Dandy Town Hornets - North Village Rams -:-
21:00 Devonshire Cougars - Paget -:-
21:00 PHC Zebras - X-Roads Warriors -:-
BOLGARIYA: Pervaya liga
20:00 Vitosha Bistrica - Beroe -:-
BOLIVIYA: Division Profesional - Klausura
45+' San-Xose - Xorxe Vilstermann 1:0
02:30 Sports Boys - Oriente Petrolero -:-
BRAZILIYA: Chempionat Braziliya
01:00 Kruzeyro - SHapekoense -:-
01:00 Parana - Flamengo -:-
BURKINA-FASO: Premyer-liga
18:30 Salitas - ASEC Koudougou -:-
20:45 Sonabel Uagadugu - Kadiogo -:-
BURUNDI: Liga A
14:30 Bumamuru - LLB Academic -:-
16:00 Le Messajer Ngozi - Flambeau du Centre -:-
16:30 Flambo de l'Est - Musongati -:-
17:00 Rukinzo - Olympic S. -:-
VENESUELA: Visshiy divizion - Klausura
23:00 Aragua - Zuliya 0:2
23:00 Deportivo Ansoategi - Deportivo Lara 2:1
23:00 Karakas - Zamora 2:2
23:00 Metropolitanos - Monagas 2:0
90+' Mineros de Guayana - Deportivo La-Guayra 1:1
23:00 Portugeza - Karabobo 1:0
90+' Puerto Kabello - Deportivo Tachira 0:0
90+' Truxilyanos - Estudiantes Karakas 4:1
23:00 Estudiantes Merida - Atletiko Venesuela 3:1
GERMANIYA: Vtoraya Bundesliga
21:30 Duysburg - Sankt-Pauli -:-
GIBRALTAR: Premyer-Divizion
21:30 Linkoln Siti - Gibraltar Yunayted -:-
GONDURAS: Nacionalnaya liga - Apertura
01:00 Real de Minas - Marafon -:-
01:00 Olimpiya - Xutikalpa -:-
GRECIYA: Superliga
18:59 Atromitos - Asteras -:-
GRECIYA: Divizion C
16:00 Floriada - Makedonikos Foufas -:-
16:00 Pellana - Aspropyrgos Enosis -:-
16:00 Proodeftiki - Aeek Inka -:-
DANIYA: Superliga
20:00 Brёnnbyu - Odense -:-
DOMINIKANSKAYA RESPUBLIKA: LDF - Pley-off
HT Cibao - Atletico Pantoja 1:2
AVROPA: Qadin chempionat Avropa 17 yaş - Birinci etap
12:30 Rossiya U17 - Izrail U17 -:-
13:00 Irlandiya U17 - Albaniya U17 -:-
13:00 Italiya U17 - Chernogoriya U17 -:-
13:00 Ruminiya U17 - Finlyandiya U17 -:-
15:00 Norvec U17 - Xorvatiya U17 -:-
18:00 Uels U17 - Serbiya U17 -:-
IZRAIL: Superliga
21:00 Makkabi Xayfa - Makkabi Netaniya -:-
IZRAIL: Pervaya liga
19:00 Beytar Tel Aviv - Xapoel Akko -:-
19:00 Xapoel Ironi Rishon - Xapoel Petax-Tikva -:-
19:00 Xapoel Nacrat - Xapoel Kfar-Saba -:-
INDIYA: Superliga
17:00 Puna Siti - Bangalor -:-
IRAN: Birinci divizion
14:30 Navad Urmia - Shahrdari Mahshahr -:-
14:30 Malavan - Mogxavemat -:-
14:45 Persepolis Pakdasht - SHardari Tebriz -:-
17:40 Arvand Khorramshahr - Mes Kerman -:-
IRLANDIYA: Premyer-Divizion
21:45 Brey Uonderers - Derri Siti -:-
21:45 Slaygo Rovers - Bogemians -:-
ISPANIYA: Primera
22:00 Real Sosedad - Jirona -:-
ITALIYA: Seriya A
21:30 Sampdoriya - Sassuolo -:-
ITALIYA: Seriya V
22:00 Benevento - Livorno -:-
ITALIYA: Seriya C - Grup A
21:30 Karrareze - Olbiya -:-
21:45 Goccano - Piza -:-
ITALIYA: Seriya C - Grup C
15:30 Redjina 1914 - Virtus Frankavilla -:-
ITALIYA: Primavera 1
16:00 Sampdoriya U19 - Djenoa U19 -:-
KANADA: U Sports
20:00 MakGill - UKAM -:-
20:00 UKTR - Laval -:-
21:15 Maunt Ellison - Keyp Breton -:-
22:00 Algoma - MakMaster -:-
22:00 Saskachevan - Kalgari -:-
22:15 Brok - Lore -:-
23:00 Tompson Rivers - UBK -:-
23:00 UBK Okanagan - Viktoriya -:-
23:15 Dalxuzi - UPEI -:-
23:15 Letbridj - Maunt Royal -:-
00:15 Toronto - Lavrentian -:-
00:30 Rayerson - Nipissing -:-
KIPR: Birinci divizion
19:00 Pafos - Alki Oroklini -:-
KOLUMBIYA: Primera - Klausura
HT Amerika De Kali - Agilas Doradas 0:1
01:15 Atletiko Nasonal - Xunior -:-
02:00 Petrolera - Deportivo Kali -:-
04:00 Envigado - Milonarios -:-
KOLUMBIYA: Primera B - Etap pobediteley
23:00 Llaneros - Kukuta 1:1
23:00 Union Magdalena - Pereyra 3:0
KONGO: Liga 1
17:00 Otoho d'Oyo - Diables Nuar -:-
KONGO DR: Superliga
17:30 Motema Pembe - Mazembe -:-
KOSTA-RIKA: Visshiy divizion - Apertura
2' Saprissa - Alaxuelense 0:0
02:00 Yu.K.R. - Kartaxines -:-
KOT-D'IVUAR: Liga 1
18:30 Bouake - AF Amadu Diallo -:-
18:30 Moossou - Bassam -:-
18:30 San-Pedro - Tanda -:-
21:00 Afrika Sports - SO Armee -:-
MALTA: Premyer-liga
20:00 Balcan - Floriana -:-
MAROKKO: Botola
20:00 Olimpik Safi - Mogreb Tetuan -:-
22:00 FUS Rabat - Rapide Oued Zem -:-
MEKSIKA: Visshiy divizion - Apertura
32' Pumas - Tigres 1:1
02:00 Monarkas - Puebla -:-
MEKSIKA: Liga MX Women - Apertura
HT Amerika - Klub Tixuana 2:1
02:00 Lobos BUAP - Pumas -:-
NIDERLANDI: Birinci divizion
21:00 Yong Utrext - Tvente -:-
NIDERLANDI: Reserve League
14:30 Jong Nijmegen - Yong Xerakles -:-
19:30 Jong Cambuur - Jong FC Emmen -:-
19:30 Jong Den Haag - Yong NAK Breda -:-
19:30 Jong Excelsior - Jong FC Eindhoven -:-
19:30 Jong G.A. Eagles - Yong Zvolle -:-
19:30 Jong Helmond - Yong Fortuna Sittard -:-
19:30 Yong De Grafsxap - Jong Achilles 29 -:-
19:30 Yong Roda - Yong Villem II -:-
19:30 Yong Feyenoord - Yong Valveyk -:-
NIKARAGUA: Primera - Apertura
52' Chinandega - Xalapa 2:0
03:00 Xuventus Managua - FK Managua -:-
NOVAYA ZELANDIYA: National League Women
03:00 Central Football - VayBOP -:-
04:00 Sautern Yunayted - Canterbury United -:-
NORVEGIYA: Yuniorskaya liga U19
16:30 Floro U19 - Stromsgodset U19 -:-
PAKISTAN: Premyer-liga
11:00 Ashraf Sugar - Afgan -:-
13:30 Pakistan Armi - Karachi Port Trast -:-
PANAMA: LPF - Apertura
02:00 Costa del Este - San-Francisko -:-
PARAGVAY: Birinci divizion - Klausura
23:00 Sol de Amerika - Serro Porteno 2:1
01:10 Olimpiya Asunson - Sportivo Lukeno -:-
PERU: Visshiy divizion - Klausura
HT Alyansa Lima - Melgar 0:1
PERU: Segunda
23:30 Alfredo Salinas - Ualgayok -:-
23:30 Alyansa Atletiko - Xuan Aurich -:-
23:30 Villi Serrato - Sesar Valexo -:-
23:30 Deportivo Koopsol - Grau -:-
23:30 Karlos Manuchchi - Sport Viktoriya -:-
23:30 Los Kaymanes - Sensiano -:-
23:30 Sport Loreto - Uaral -:-
POLSHA: Premyer-liga
19:00 Krakoviya - Gurnik Zabje -:-
PORTUGALIYA: Liga Revelacao U23
19:00 Eshtoril U23 - Benfika U23 -:-
RUANDA: Liga
16:30 Muhanga - Polis -:-
16:30 Kigali - Musanze -:-
16:30 Marins - Bugesera FC -:-
RUMINIYA: Visshaya liga
21:00 Dinamo Buxarest - Kelerashi -:-
SALVADOR: Premyer-liga - Apertura
HT Audaz - Alyansa 0:1
HT Municipal Limeno - Chalatenango 2:0
HT FAS - Sonsonate 1:0
45+' Jocoro - Agila 0:0
01:00 Santa-Tekla - Pasakina -:-
SERBIYA: Pervaya liga
19:00 Sloboda - Trayal Krusevac -:-
SSHA: MLS
45+' Dallas - Kanzas Siti 0:0
45+' Los-Andjeles FK - Vankuver 2:1
45+' Minnesota - Los-Andjeles Galaksi 0:1
45+' Portlend - Real Solt-Leyk 1:0
45+' San-Xose - Kolorado 0:0
45+' Xyuston - Sietl 0:1
TURCIYA: Superliga
20:00 Trabzonspor - Erzurum -:-
TURCIYA: 1. Lig
19:00 Adanademirspor - Elyazispor -:-
19:00 Altinordu - Eskishexirspor -:-
TURCIYA: 3. Lig Group 2
15:00 Karshiyaka - Osmaniespor -:-
TURCIYA: 3. Lig Group 3
14:30 Ankara Adliespor - 24 Erzindjanspor -:-
FRANCIYA: Vtoraya liga
21:45 Lans - Gazelek Ayachcho -:-
ChEXIYA: Pervaya liga
19:00 Sparta Praga - Mlada Boleslav -:-
ChEXIYA: Molodejnaya Liga
12:00 Visochina Yiglava U21 - Zbroyovka Brno U21 -:-
15:00 Viktoriya Plzen U21 - Slaviya Praga U21 -:-
16:00 Gradec Kralove U21 - Dukla Praga U21 -:-
ChILI: Visshiy divizion
02:00 Universidad de Chili - Everton De Vina -:-
ChILI: Primera B
23:00 S. Moning - Deportes La Serena 1:2
71' Kokyuimbo - Arika 3:0
HT Nublense - Reyndjers De Talka 0:0
SHVECIYA: Visshaya liga
20:00 Brommapoykarna - Gёteborg -:-
SHVECIYA: Pervaya liga
20:00 Varberg - IK Frey -:-
20:00 Vernamu - Evle -:-
SHVECIYA: Birinci yujniy divizion
20:00 Kristianstads - Eskilsminne -:-
SHVECIYA: Ikinci divizion - Vostochniy Getalend
15:00 IFK Berga - Dalstorp -:-
15:00 Nosaby IF - Osterlen FF -:-
15:00 Assiriska IK - Nesshё -:-
SHVECIYA: Visshaya jenskaya liga
19:30 Rusengord - Piteo -:-
SHRI LANKA: Championlar liqi
15:15 Super Sun - New Young's SC -:-
EKVADOR: Seriya A - Ikinci etap
32' Emelek - Makara 0:0
YuJNAYA KOREYA: WK League Women
10:00 Changnyeong - Gumi Sportstoto -:-
13:00 Boeun Sangmu - Seoul -:-
13:00 Gyeongju - Hwacheon -:-
13:00 Suwon FMC - Incheon Hyundai Steel -:-
YAMAYKA: Premyer-liga
90+' Reno - Uoterxaus 1:0
23:00 UVI - Tivoli 0:1
23:00 Xambl Layons - Dunbeholden 3:4
01:00 Kavaler - Montego Bey -:-
03:00 Arnett Gardens - Portmor -:-
niki.az 2011-2018
Onlayn: 41
Bugün qonaq: 427
Dünən qonaq: 2708 / 2739

.