AVSTRALIYA: Liga A
09:00 Nyukasl Djets - Brisben Roar 2:0
AVSTRALIYA: Nacionalnaya molodejnaya liga
08:00 Central Kost U21 - Sidney U21 0:2
AVSTRALIYA: Jenskaya visshaya liga
06:30 Nyukasl - Melburn Siti 1:3
08:00 Sidney - Brisben 5:1
AVSTRIYA: Bundesliga
16:30 Mattersburg - Austriya 2:1
16:30 Xartberg - Vaker Insbruk 2:2
19:00 Rapid - SHturm 0:0
AZERBAYDJAN: Premyer-liga
15:00 Sabah Baku - Keshlya 1:2
16:00 Zirya - Karabax 0:6
16:30 Sabail - Gabala 0:0
18:30 Neftchi - Sumgait 0:0
ALBANIYA: Superliga
15:30 Kamza - Lyuftetari Girokastra 1:0
19:00 Flyamurtari - Lyachi 1:0
ANGLIYA: Premyer-liga
19:00 Nyukasl Yunayted - Vulverxempton 1:2
ANGLIYA: Premyer-liga 2
15:00 Sanderlend U23 - Vulverxempton U23 0:1
ANGLIYA: Women’s Super League
15:15 Manchester Siti - Birmingem 1:0
17:00 Reding - Liverpul 2:2
17:00 Everton - Bristol City 0:2
17:30 Brayton - Chelsi 0:4
18:00 Yovil - Vest Xem 0:5
ANGLIYA: Women’s Championship
15:00 Darem - Manchester Yunayted 3:1
16:00 Tottenxem - Kristal Pelas 1:0
17:00 London Bis - Lester 2:1
17:00 Lyuiz - Charlton 0:2
18:00 Aston Villa - SHeffild Yunayted 5:1
ANGLIYA: Kubok FA - Jenshini
16:00 Crawley Wasps - Chichester City 2:0
16:00 Uotford - Baklend 1:0
17:00 Bolton - Vest Bromvich 3:2pen.
ANGOLA: Jirabola
17:00 Cubango - Desportivo Ulia 0:0
17:00 Santa Rita - Kabushkorp 1:1
17:30 Lobito - Primeyru de Agoshtu 0:1
18:00 Petru Atletiku - Kaala 2:0
ANDORRA: Primera
14:00 UE Engordani - Enkamp 3:0
16:00 Inter Klub Eskldes - UE Santa-Koloma 1:0
18:00 Ordino - Luzitanos 1:3
20:00 Santa-Koloma - Sant Djuliya 0:0
ARGENTINA: Superliga
23:10 San-Lorenso - Estudiantes 1:1
23:10 Union Santa-Fe - Banfild 0:1
01:20 Defensa i Xustisiya - Kolon 3:0
01:20 Lanus - Taleres Kordoba 2:1
03:30 Godoy Krus - Independente 1:1
ARGENTINA: Primera B
23:00 Villa Dalmine - Olimpo 1:0
23:05 Platense - Los Andes 0:1
02:00 Agropecuario - Gilermo Braun 0:0
03:00 Ximnasiya Xuxuy - Braun Adroge 2:0
00:00 Ximnasiya Mendosa - Atletiko Rafaela 2:1
ARGENTINA: Primera B Metropolitana
23:00 Oll Boys - San-Telmo 1:2
ARGENTINA: Primera C Metropolitana
23:00 Vilya San-Karlos - Kanuelas 3:0
23:00 Midlend - Sportivo Italyano 2:0
23:00 Xeneral Lamadrid - Itusaingo 2:3
23:00 Deportivo Armenio - Viktoriano Arenas 1:2
ARGENTINA: Primera D Metropolitana
23:00 Real Pilar - Arxentino de Merlo 3:0
ARGENTINA: Torneo Federal A
23:00 Camioneros Buenos Aires - Duglas Xaig 0:0
23:00 Sportivo Las Parejas - Xuventud Unida Gualeguaychu 1:0
23:00 Defensores Belgrano - Union Sunchales 2:1
23:00 Krusero Del Norte - San-Martin Formosa 2:2
23:00 San-Xorxe - AH Zapla 4:0
23:00 Ximnasiya E.R. - Atletiko Parana 5:1
BAXREYN: King's Cup
17:30 Al-Muxarrak - Manama Klub 2:0pen.
20:00 Al-Rifaa - Al-SHabbab 3:1
BELGIYA: Visshaya liga
16:30 Serkl Bryugge - Antverpen 0:3
20:00 Anderlext - SHarlerua 1:1
22:00 Gent - Eypen 2:0
BELGIYA: Vtoraya liga
18:00 Lommel SK - Sen-Jiluaz 0:2
BELGIYA: Birinci lyubitelskiy divizion
17:00 Bum - Knokke 1:0
17:00 Lej - Aalst 3:1
BELGIYA: Ikinci lyubitelskiy divizion - gruppa ACFF
16:30 Tilleur - Mё 2:3
16:30 Vise - RAAL La Louviere 2:2
16:30 Soler Sport - Vaen 1:0
17:00 Rebekuaz - Francs Borains 2:1
18:00 Akran - Varem 1:3
BELGIYA: Ikinci lyubitelskiy divizion - gruppa VFV A
16:30 Dikkelvenne - Overeyse 0:2
16:30 Londerzel - Sen-Elui 0:1
17:00 KRC Harelbeke - Eppegem 6:1
17:00 Gullegem - Petegem 2:1
17:00 Digem - Veygmal 2:2
17:00 Menen - Vestxuk 2:0
17:00 Olsa Brakel - Mandel United 1:2
BELGIYA: Ikinci lyubitelskiy divizion - gruppa VFV B
16:30 Boxolter - Cappellen 3:2
16:30 Voselaar - Aid 4:2
17:00 Temse - Sint-Niklas 4:1
BENIN: Chempionat
18:00 JAC - Tonner d'Abome 0:0
18:00 Ayema - ASVO 2:0
18:00 Byuffl de Borgu - ASOS 1:0
18:00 Panteres - Dragons 1:0
BERMUDI: Premyer-liga
22:00 Boulevard Blazers - North Village Rams 3:3
22:00 Paget - PHC Zebras 0:1
22:00 X-Roads Warriors - Robin Hood 1:2
22:00 Somerset - Dandy Town Hornets 2:2
BOLGARIYA: Pervaya liga
13:30 Septemvri Sofiya - Dunav Rus 2:1
16:00 Vereya - CSKA Sofiya 0:1
18:30 Ludogorec - Slaviya Sofiya 2:0
BOLIVIYA: Division Profesional - Klausura
00:15 Xorxe Vilstermann - Universitario Sukre 2:0
22:00 Real Potosi - Royal Pari 1:2
00:15 San-Xose - Oriente Petrolero 5:0
BURKINA-FASO: Premyer-liga
18:30 ASF Diulaso - Kadiogo 2:2
18:30 US Uagadugu - AS Polis 0:0
20:45 AS Douanes - Salitas 0:2
BURUNDI: Liga A
14:30 Le Messager - LLB Academic 2:1
16:00 Flambeau du Centre - Vital O 1:0
16:00 Kayanza - Le Messajer Ngozi 0:1
17:00 Atletiko Olimpik - Rukinzo 0:2
VENGRIYA: Merkantil Bank Liga
15:00 Monori - Vashash 0:2
15:00 Budayorsh - Der 3:1
15:00 Budafoki - Vac 2:1
15:00 Dorogi - Balmazuyvarosh 0:0
15:00 Kazincbarcikay - Niredgaza 1:2
15:00 Moshonmadyarovar TE - Bekeshchaba 3:0
15:00 Cegled - Chakvari 2:1
15:00 SHorokshar - Duna Aszfalt 1:1
17:30 Dirmot - Kaposhvar 0:1
19:00 Zalaegerseg - SHiofok 6:1
GAMBIYA: Liga
20:00 Fortune - Marimoo 0:1
20:00 Tallinding United - Uollidan 0:1
20:00 Armed Forses - Xoks 0:0
20:00 Gambiya Ports - Gamtel 2:0
GVATEMALA: Nacionalnaya liga - Apertura - pley-off
23:00 Guastotoya - Koban Imperial 0:0
GERMANIYA: Bundesliga
17:30 Maync - Gannover 1:1
20:00 Borussiya M - SHtutgart 3:0
GERMANIYA: Vtoraya Bundesliga
15:30 Arminiya - Zandxauzen 1:1
15:30 Dinamo Drezden - Xolshteyn Kiel 0:2
15:30 Magdeburg - Union Berlin 1:1
GERMANIYA: Tretya liga
15:00 Lotte - Unterxaking 0:0
16:00 Aalen - Energi 3:3
GERMANIYA: Şimali regionalnaya liga
15:00 Gamburg II - Xolshteyn Kiel II 2:0
16:00 Ayntraxt Nordershtedt - Volfsburg II 1:6
16:00 Oldenburg - Gannover II -:-
GERMANIYA: Severo-vostochnaya regionalnaya liga
15:30 Auerbax - Rot-Vayss Erfurt -:-
15:30 Berliner AK 07 - Fyurstenvalde 4:4
15:30 Lokomotiv Leypcig - Viktoriya Berlin 0:0
GERMANIYA: Oberliga NOFV-Yug
15:00 Plauen - Nordxauzen II 1:1
GERMANIYA: Oberliga Bremen
13:00 Geestmyunde - SFL Bremerhaven 0:2
16:00 Hastedt - SHvaxgauzen 1:6
16:00 Leer - Blumentaler 1:3
GERMANIYA: Oberliga Vestfalen
16:30 Brunninghausen - Holzwickeder SC 2:2
16:30 Ayntraxt Rayne - Gievenbeck -:-
16:30 Xammer SHpFgg. - Guterslox -:-
16:30 SHalke II - ASK 09 Dortmund 0:3
16:30 SHprokxёfel - Sigen 3:3
16:30 Ennepetal - Rot-Vayss Alen 0:1
16:30 Erndtebryuk - SHermbek 0:0
17:15 TuS Haltern - Vestfaliya Ryunern 3:1
GERMANIYA: Oberliga Baden-Vyurttemberg
16:00 SHtutgart Kikers - Roytlingen 1:0
GERMANIYA: Oberliga Sredniy Reyn
16:30 Bergish Gladbax - Frayaldenxofen 2:1
16:30 Dyuren - Braynig 1:1
16:45 Merten - Siegburger 1:1
16:45 Frisdorf - Alfter 1:0
17:45 VfL Vichttal - Viktoriya 08 2:0
GERMANIYA: Oberliga Nijniy Reyn
16:15 Homberg - YAn Xisfeld 5:0
16:15 Speldorf - Germania Rattingen 3:6
17:00 SC Velbert - Essen 1:1
17:00 Union Nettetal - Baumberg 0:3
17:00 Boxolt - Dyusseldorf-Vest 2:0
17:00 TuRU Dyusseldorf - Duysburg 0:0
17:00 Xilden - Kleve 2:0
17:00 SHonnebek - Velbert 1:3
17:30 FC Monheim - Merbush 2:2
GERMANIYA: Mladshaya severnaya Bundesliga
13:00 Dinamo Drezden U19 - Nindorfer U19 1:1
15:00 Xavelse U19 - Osnabryuk U19 -:-
GERMANIYA: Mladshaya yujnaya Bundesliga
12:30 Xaydenxaym U19 - Frayburg U19 1:1
GERMANIYA: Mladshaya zapadnaya Bundesliga
14:00 Paderborn U19 - Essen U19 0:0
GERMANIYA: Jenskaya Bundesliga
13:00 Verder - Borussiya M 5:0
13:00 Frankfurt - Volfsburg 2:6
16:00 Bavariya - Bayer 8:0
16:00 Potsdam - Xoffenxaym 1:1
16:00 Frayburg - Zand 2:2
16:00 Essen - Duysburg 6:0
GIBRALTAR: Premyer-Divizion
18:00 Mons Kalpe - FK Evropa 1:2
GONKONG: Premyer-liga
09:30 Hoi King - Yuen Lun 0:0
GRECIYA: Superliga
16:30 Ksanti - Olimpiakos 1:1
18:15 OFI - Panatinaikos 3:1
20:00 Atromitos - Aris 4:2
20:30 PAOK - Larisa 2:1
GRECIYA: Vtoraya liga
15:00 Volos NFC - Platanias 3:1
15:30 Xanya Kissamikos - Platamona 2:3
16:00 Aittitos Spata - Sparti 0:0
16:00 Apollon Larissa - Dramas 0:0
16:00 Iraklis - Karaiskakis 0:1
16:00 Panachaiki - Apollon Pontu 1:1
16:00 Trikala - Irodotos 2:0
GRECIYA: Divizion C
12:00 Mandraikos - Eikosimias 3:0
12:00 Panthiraikos - Ayolikos 2:2
13:45 Ialisos - Panmovriakos 2:1
16:00 AE Neapolis - Episkopi 0:3
16:00 Agioi Anargyroi - Kaliteya 1:1
16:00 Agios Ierotheos - Thyella Kamari 1:1
16:00 Almopos - Kyminion 3:1
16:00 Ampelakiakos Salamis - Palaiochora 2:1
16:00 Amyntaio - Edessaikos 0:8
16:00 Apollon Makrychori - GS Almyros 1:0
16:00 Apollon Paralimniou - Orfeas Xanthi 3:1
16:00 Aspida Xanthi - Aleksandrupoli 3:1
16:00 Asteras Vlachioti - Pamisos 1:0
16:00 Enosi Lerna - Amvrysseas 2:1
16:00 Katastari - Panargiakos 1:1
16:00 Keravnos Pernis - Alexandros Kilkis 1:0
16:00 Kosmio - Xrisupoli 0:3
16:00 Kronos Argyrades - Thriamvos Serviana 2:0
16:00 Lefkimmi - Makedonikos Siatista 5:1
16:00 Makedonikos Foufas - Alexandros Kallithea 2:1
16:00 Niki Tragano - Diagoras Vrachneikon 1:1
16:00 Palliniakos - Amaliadas - Panopoulou 1:0
16:00 PAO Koufalion - Niki Agkathia 0:0
16:00 PO Triglia - Agrotikos Asteras 1:0
16:00 Sellana - Kardica 3:0
16:00 Stylida - Meteora 1:0
16:00 Thiseas Agria - Perikos 1:0
16:00 AO Ilisiakos - Egaleo 2:1
16:00 Atromitos Pirei - Proodeftiki 0:1
16:00 Axarnaikos - Thyella D. 3:0
16:00 Axeron Kanalaki - Floriada 4:0
16:00 Axileas Neokesarias - Asteras Itea 0:1
16:00 Veroya - Aris Palaiochori 2:0
16:00 Giuxtas - Aeek Inka 1:0
16:00 Ionikos - Etnikos Pirey 1:1
16:00 Kavala - Kalampaki 3:0
16:00 Kalamata - Aspropyrgos Enosis 1:0
16:00 Keracini - Atsalenios 2:2
16:00 Korinfos - Apollon Eretria 2:1
16:00 Langadas - Meliteas Melitis 5:0
16:00 Makedonikos - Gianitsa 1:0
16:00 Niki Volos - Oikonomos 4:0
16:00 Panarkadikos - Ipato 2:1
16:00 Panegialios - Paniliakos 2:2
16:00 Tesprotos - Grevena Aerata 4:0
16:00 Tilikratis Lefkada - Nafpaktiakos A. 0:1
16:00 Fokikos - Olimpiakos Volos 1:1
16:00 Xalkis - Charavgiakos 0:2
16:00 Ermionidas-Ermis - Pellana 0:0
16:00 Etnikos Sidirokastro - Panserraykos 0:4
DANIYA: Superliga
14:00 Vendsyussel - Ranners 0:1
16:00 Olborg - Xorsens 2:4
18:00 Kopengagen - Esberg 3:0
20:00 Vayle - Brёnnbyu 1:2
EGIPET: Premyer-liga
20:00 Al-Axli - Tala El-Djaish 2:0
IZRAIL: Superliga
20:00 Xapoel Raanana - Xapoel Xayfa 0:3
21:15 Makkabi Netaniya - Xapoel Xadera 1:0
INDIYA: Superliga
17:00 Bangalor - Mumbai Siti 1:1
INDIYA: Birinci divizion
14:30 Cherchill Brazers - Aidjal 4:1
INDONEZIYA: Liga 1
11:30 Arema - Srividjaya 2:1
11:30 Persipura Djayapura - Perseru Serui 0:2
11:30 Persiya Djakara - Mitra Kukar 2:1
11:30 PSM Makassar - PSMS Medan 5:1
11:30 Pusamaniya Borneo - PS TNI 1:3
IRAK: Superliga
14:00 Naft Missan - Al-Minaa 2:1
IRAN: Premyer-liga
15:40 Sepaxan - Persepolis 1:1
IRAN: Birinci divizion
13:30 Mes Kerman - Mogxavemat 2:1
13:30 Oksin Alborc - SHardari Tebriz 2:1
14:00 Shahrdari Mahshahr - Siryan 1:3
14:00 SHaxin Bushexr - Sorkhpooshan Pakdasht 1:2
ISPANIYA: Primera
14:00 Eybar - Levante 4:4
18:15 Ueska - Real Madrid 0:1
20:30 Real Sosedad - Valyadolid 1:2
22:45 Betis - Rayo Valekano 2:0
ISPANIYA: Segunda
14:00 Alkorkon - Reus Deportiu 0:1
18:00 Kadis - Rayo Maxadaonda 1:0
20:00 Elche - Sporting 0:0
22:00 Lugo - Las-Palmas 4:2
22:30 Saragosa - Kordoba 0:0
ISPANIYA: Segunda B - gruppa 1
13:30 Valyadolid (B) - Burgos 1:0
14:00 Internacional de Madrid - Ponferradina 0:2
14:00 Atletiko (B) - Korukso 1:1
14:00 Las-Palmas (B) - Rapido de Bousas 2:2
14:00 Selta (B) - Fuenlabada 1:0
18:30 Navalkarnero - Salmantino 1:1
19:00 Leonesa - Gixuelo 1:0
19:00 Pontevedra - Yunion Adarve 3:1
ISPANIYA: Segunda B - gruppa 2
14:00 Real Sosedad (B) - CD Vitoria 4:2
14:00 Sporting (B) - Atletik (B) 3:1
19:00 Barakaldo - Gimnastika Torrelavega 1:0
19:00 Isarra - Gernika Klub 3:2
19:00 Langreo - Tudelano 2:0
19:00 Mirandes - UD Logrones 1:0
19:00 Rasing - Lexona 2:0
ISPANIYA: Segunda B - gruppa 3
14:00 Alkoyano - Ejea 0:0
14:00 Valensiya (B) - Baleares 1:1
14:00 Ebro - Olot 0:0
18:30 Teruel - Espanol (B) 0:4
19:00 Badalona - Barselona (B) 1:2
19:00 Lleyda - Konkense 3:0
19:15 Kastelon - Sabadel 0:1
20:00 Erkules - Peralada 1:0
21:00 Kornelya - Vilyarreal (B) 2:0
ISPANIYA: Segunda B - gruppa 4
13:30 Almeriya (B) - Mursiya 1:3
13:30 Sevilya (B) - Sanlukueno 0:0
14:00 Granada (B) - Talavera 4:1
14:00 Don Benito - Marbelya 0:1
14:00 Malaga (B) - Badaxos 2:2
14:00 Melilla - Vilyanovense 0:0
14:00 UKAM Mursiya - Exido 3:0
14:00 Xumilya - Eyvissa 0:0
19:00 Linense - Rekreativo 2:0
20:00 Kartaxena - San Fernando 2:0
ISPANIYA: Tercera Division - Group 1
14:00 Polvorin - Celtiga 2:0
18:30 Arenteiro - Ferrol 0:4
18:30 Ourense CF - Alondras 1:2
18:30 Boyro - Porrino Industrial 2:1
19:00 CD Choco - UD Ourense 2:2
19:00 Ribadumia - Paiosaco 1:1
19:15 Barco - Bergantinos 0:2
ISPANIYA: Tercera Division - Group 2
14:00 El San Martin - Praviano 1:2
14:00 Gijon Industrial - L'Entregu 0:1
14:00 Mosconia - Llanes 0:1
14:00 Kovadonga - Real Aviles 4:0
14:00 Universidad Ovedo - Lealtad 0:1
19:00 Club Siero - La Madalena 2:0
ISPANIYA: Tercera Division - Group 3
19:00 Textil Escudo - Cayon 0:2
19:00 Vimenor - Laredo 2:0
19:00 Tropeson - Union Montanesa Escobedo 1:1
ISPANIYA: Tercera Division - Group 5
14:00 Martinenc - Cerdanyola 0:2
14:00 San Cristobal CP - Ospitalet 0:2
14:00 Kasteldefels - Horta 0:1
14:00 Prat - Santfeliuenc 2:1
14:00 Santboya - UE Sants 1:2
18:30 Llagostera Costa Brava - Granolers 4:0
19:00 Reus Deportiu (B) - Pobla Mafumet 1:1
19:00 Terrasa - FE Grama 2:2
21:00 CE Europa - Sant-Andryu 1:1
ISPANIYA: Tercera Division - Group 6
13:30 Novelda - Roda 1:1
13:45 Silla CF - Atzeneta 1:1
14:00 Vilyarreal C - Paiporta 5:1
14:00 Torre Levante - Olimpik Xativa 0:0
19:00 Orixuela - Crevillente 2:1
19:00 Eldense - Vilamarxant 3:0
19:30 La Nucia - Paterna 1:1
ISPANIYA: Tercera Division - Group 7
13:30 Carabanchel - San Fernando 0:0
13:30 Atletiko Pinto - Parla 3:0
14:00 CD Mostoles - Alcobendas 0:3
14:00 Las Rozas - San Agustin 2:2
14:00 Pozuelo de Alarcon - Xetafe (B) 0:3
ISPANIYA: Tercera Division - Group 8
14:00 La Virgen - Kristo Atletiko 2:2
17:45 Numansiya (B) - Briviesca 3:1
18:00 Atl. Tordesillas - Bembibre 0:0
18:00 Burgos Promesas - Cebrerena 0:0
18:30 Almazan - Leonesa 2 2:3
18:30 Santa Marta Tormes - Sporting Uxama 4:1
18:30 Atletiko Astorga - Real Avila 1:2
19:00 Arandina - La Granja 4:0
19:00 Segoviana - Bupolsa 3:0
19:30 Samora - La Baneza 1:0
ISPANIYA: Tercera Division - Group 9
14:00 Atarfe Industrial - Mancha 0:1
14:00 Guadix - Alhaurin 1:1
14:00 Huetor Vega - Loxa 2:0
14:00 Velez - CP Almeria 0:0
14:15 CD Alhaurino - Motril 1:1
14:15 Rinkon - Palo 2:0
15:00 River Melilla - Xuventud Torremolinos 0:1
19:00 Huetor Tajar - Torredonjimeno 0:1
19:30 Linares - Antekera 1:1
20:00 Martos - CD Torreperogil 0:0
20:00 Xaen - UD San Pedro 4:0
ISPANIYA: Tercera Division - Group 10
13:00 Kadis (B) - Guadalcacin 1:0
13:30 CD Gerena - Cabecense 1:0
14:00 CD Utrera - San-Roka 0:0
14:00 Betis (B) - Koria K.F. 1:1
14:00 Sevilya C - Arkos KF 3:0
14:00 Esixa - Lebrijana 0:1
14:30 Conil - Ciudad de Lucena 0:1
14:30 Los Barrios - Xerez D.F.C. 1:1
19:00 Atletico Espeleno - Kordoba (B) 0:0
19:00 Xerez CD - Alxesiras 0:0
19:30 Seuta - Anxel Ximenes P. Xenil 2:0
ISPANIYA: Tercera Division - Group 11
13:30 San Rafael - Mercadal 2:2
14:00 Ibiza Islas Pitiusas - Felanitx 2:1
14:00 Binissalem - Malorka (B) 0:5
18:00 Platges de Calvia - Manacor 0:2
18:15 Soller - Ferriolense 0:0
18:15 Son Cladera - Alcudia 2:2
18:30 Esporles - Santanyi 0:2
18:30 Poblense - Konstanciya 2:3
19:00 Lostense - Penya Deportina 1:4
ISPANIYA: Tercera Division - Group 12
15:00 El Cotillo - Panaderia Pulido San Mateo 0:1
15:00 SD Tenisca - S.D. Marino 1:1
15:00 Ibarra - Mensaxero 0:3
15:00 Lansarote - Klub Atletiko Takoronte 3:1
15:00 Tenerife (B) - San Fernando 3:0
ISPANIYA: Tercera Division - Group 13
13:30 Minerva - CA Pulpileno 0:0
14:00 Mar Menor - Estudiantes de Murcia 1:0
14:00 La Union - Club Olimpico de Totana 1:4
14:00 La Xoyya Lorka - Deportiva Minera 3:0
18:30 Ciudad Cieza - Eklano 1:2
18:30 EDMF Churra - CD Algar 3:2
18:30 UD Los Garres - Lorka Deportiva 1:0
19:00 Ciudad de Murcia - Kartaxena (B) 2:1
19:00 Muleno - Real Mursiya (B) 1:1
19:00 UKAM Mursiya (B) - Huercal-Overa 0:2
20:00 Mazarron CF - Aguilas FC 0:0
ISPANIYA: Tercera Division - Group 14
14:00 CD Calamonte - Montijo 1:1
18:00 Estremadura (B) - Kakereno 2:1
18:30 AD Llerenense - Valdiviya 1:0
19:00 Valdelacalzada - Azuaga 1:5
20:15 RCP Valverdeno - Merida AD 0:4
ISPANIYA: Tercera Division - Group 16
18:15 Agoncillo - CF Rapid 1:3
18:30 Pradejon - CDFC Calzada 2:0
19:00 Naxara - Varea 1:2
ISPANIYA: Tercera Division - Group 18
13:30 Villarrobledo - Azuqueca 3:0
14:00 Tomelloso CF - Sokuelyamos 1:4
18:00 Albasete (B) - Villacanas 2:1
18:30 La Solana - Puertollano C.F. 1:0
18:30 Marchamalo - Mora CF 0:0
18:30 Almagro - Ciudad Real 2:1
19:00 Toledo - Madridejos 2:1
ISPANIYA: Primera - Jenshini
13:00 Rayo Valekano - EDF Logrono 1:1
14:00 Albasete - Tenerife 1:3
14:00 Betis - Real Sosedad 2:1
14:00 Uelva - Malaga 2:0
14:30 Athletic Bilbao - Sevilya 6:0
15:30 Barselona - Madrid C. 7:0
18:00 Atletiko Madrid - Espanol 3:1
20:30 Levante - Valensiya 0:0
ITALIYA: Seriya A
14:30 Sassuolo - Fiorentina 3:3
17:00 Parma - Kevo 1:1
17:00 Udineze - Atalanta 1:3
17:00 Empoli - Bolonya 2:1
20:00 Djenoa - SPAL 1:1
22:30 Milan - Torino 0:0
ITALIYA: Seriya V
17:00 Kremoneze - Chittadella 0:0
17:00 Livorno - Fodja 3:1
23:00 Benevento - Verona 0:1
ITALIYA: Seriya C - Grup A
16:30 Arecco - Alessandriya 1:1
16:30 Karrareze - Pistoyeze 2:1
16:30 Novara - Lyucheze 2:2
16:30Prervan Olbiya - Siena 0:0
16:30 Pyachenca - Arcakena 3:1
16:30 Yuventus U23 - Piza 1:3
18:30 Patriya - Goccano 1:1
20:30 Albissola - Entella 0:1
20:30 Pontedera - Pro Pyachenca 2:1
ITALIYA: Seriya C - Grup B
16:30 Sambenedetteze - Sudtirol 1:0
ITALIYA: Seriya C - Grup C
16:30 Kaveze 1919 - Potenca 1:1
18:30 Bishele - Kataniya 1:0
18:30 Viboneze - Sirakuza 1:1
18:30 Kazertana - Monopoli 0:1
18:30 Matera - Rende 3:1
20:30 Virtus Frankavilla - Katanzaro 0:1
22:30 Sicula Leonzio - Redjina 1914 1:2
ITALIYA: Seriya D - Grup A
16:30 Borgozezia - Dronero 5:1
16:30 Inveruno - Borgaro 2:0
16:30 Ligorna - Sestri Levante 3:2
ITALIYA: Seriya D - Grup B
16:30 Scanzorosciate - Ambrosiana 0:0
16:30 Virtus Bergamo - Oldjinateze 1:0
16:30 Darfo-Boario - Mantova 1:1
16:30 Karavadjo - Pontisola 2:1
16:30 Sondrio - Komo 0:1
ITALIYA: Seriya D - Grup D
16:30 Calvina - Adrense 2:2
ITALIYA: Seriya D - Grup F
16:00 Anoneze - Izernia 0:0
16:30 Kastelfidardo - Kampobasso 1:3
16:30 Sammaureze - Ezina 1:1
ITALIYA: Seriya D - Grup G
16:30 Vis Artena - Flaminiya 2:1
16:30 Apriliya - Latte Dolche 1:0
16:30 Budoni - Avellino -:-
16:30 Latina - Albalonga 1:2
16:30 Ostia Mare - Lanuzey Kalcho 0:1
ITALIYA: Seriya D - Grup H
16:30 Altamura - Savoyya 0:0
16:30 Gelbison Kliento - Bitonto 0:2
16:30 Frankavilla - Pomilyano 3:1
17:00 Andriya - SS Nola 1925 0:0
17:00 Picherno - Sorrento 5:0
17:00 Sarneze - Citta di Fasano 0:1
19:30 Gravina - Granyano 1:1
ITALIYA: Seriya D - Grup I
16:30 Castrovillari - Acireale 1:1
16:30 Portici 1906 - Bari 0:3
16:30 Troina - Sancataldese 2:0
16:30 Gela - Marsala 2:2
16:30 Igea Virtus - Locri 1909 1:1
16:30 Nocherina - Messina 0:1
16:30 Rochchella - Rotonda 1:0
16:30 US Palmeze - Cittanovese 1:3
16:30 Chitta di Messina - Turris 1:0
ITALIYA: Primavera 1
12:00 Palermo U19 - Sassuolo U19 1:1
KENIYA: Premyer-Liga
14:00 Mount Kenya United - Sofapaka 1:2
15:00 Vihiga United - Ulinzi Starz 2:0
15:00 Zu Kericho - Nzoya SHugar 0:1
15:00 Soni SHuga - Tasker 1:1
16:15 Leopards - Kariobangi SHarks 1:1
KIPR: Birinci divizion
17:00 Anortosis - Doksa 3:1
19:00 APOEL - NEA Salamis 4:0
KIPR: Divizion 2
15:30 Akritas Chloraka - Omoniya Aradippou 1:0
15:30 Paek - Axnas 0:2
KOLUMBIYA: Primera - Klausura - pley-off
03:00 Xunior - Medelin 4:1
KOSOVO: Kubok Kosova
14:30 Dukagjini - KF Feronikeli 0:4
14:30 KF Ballkani - Klubi Futbolistik Gjilani 3:0
14:30 KF Kika - Istogu 3:2pen.
14:30 Trepcha 89 - Flyamurtari 3:0p.d.v.
KOSTA-RIKA: Visshiy divizion - Apertura - pley-off
20:00 Alaxuelense - Erediano 2:2pen.
KOT-D'IVUAR: Liga 1
18:30 WAC - Afrika Sports 0:1
LESOTO: Premyer-liga
17:00 LCS - Liphakoe 1:0
17:00 LMPS - Linare 0:0
LIVAN: Premyer-liga
14:30 Al Akhaa Al Ahli Aley - Tripoli 1:2
LIVIYA: Premyer-liga
16:30 Rafeeq - Mahalla Tripoli 1:1
LYuKSEMBURG: Kubok Lyuksemburga
17:00 Vilc - Viktoriya Rosport 0:2
17:00 Dyudelanj - Fola 2:1
18:00 Muhlenbach - Bissen -:-
18:00 Sp. Bertrange - Mertert/Wasserbillig 1:3p.d.v.
18:00 Benfika - Progres Niderkorn 2:4
18:00 Mondorf - Differdanj 2:1p.d.v.
18:00 Etcella - Jeness 1:0
18:00 Esh - UNA SHtrassen 1:2p.d.v.
MAVRIKIY: Liga
16:30 Savanne - Pamplemus 1:1
MAVRITANIYA: Super D1
20:00 Deuz - Polis 0:5
MALTA: Premyer-liga
16:00 Gzira - Mosta 3:3
18:00 Xibernians - Senglea Atletik 2:0
MALTA: Birinci divizion
15:00 Nashar Layons - Gudja 1:3
17:15 Santa Lucia - Vittoriosa 0:0
19:30 Sirens - Pembrouk 1:0
MAROKKO: Botola
17:00 Yussufiya Berexid - IR Anje 1:2
19:00 Rapide Oued Zem - Xassaniya Agadir 0:1
19:00 Vidad - FAR Rabat 1:0
MEKSIKA: Visshiy divizion - Apertura - pley-off
04:00 Krus Asul - Monterrey 1:0
Dunya: Mejdunarodnie dostluq oyunlari
18:00Otmenen Yemen - Tadjikistan -:-
NIDERLANDI: Visshaya liga
14:15 Utrext - Xerakles 3:1
16:30 Venlo - Groningen 0:0
16:30 Emmen - Feyenoord 1:4
18:45 Breda - Vitess 2:1
NIDERLANDI: Ikinci divizion
16:30 Linden - AFK 0:3
NIDERLANDI: Ucuncu divizion
16:00 HV & CV Quick - Blauw Geel 3:1
16:00 JVC '31 Kёyk - EVV 1:1
16:00 ADO 20 Xemskerk - KVV Quick 20 3:1
16:00 Vestlandiya - TEK 0:2
16:00 USV Gerkules - GOES -:-
16:30 Oss - HBS 2:0
16:30 UNA - Dongen 5:0
16:30 XSC-21 - Oostzaan 1:1
NIKARAGUA: Primera - Apertura - pobediteli
04:00 Real Esteli - FK Managua 0:0
NOVAYA ZELANDIYA: National League Women
04:00 Sautern Yunayted - Capital Football 5:4
NOVAYA ZELANDIYA: Visshaya liga
03:00 Xoks Bey - Sautern Yunayted 3:2
04:00 Kenterberi - Uaytakere 2:1
04:45 Xemilton - Vellington Feniks 2 3:1
06:35 Istern Saberbs - Tasman United 0:0
NORVEGIYA: Visshaya liga - Ponijenie (pley-off)
20:00 Olesunn - Stabek 1:1
NORVEGIYA: Yuniorskiy elitniy turnir - Pley-off
11:00 Mёndalen U19 - Brёnnbyu U19 3:2pen.
13:00 Xekken U19 - Rusenborg U19 2:4
15:00 Midtyullann U19 - Xammarbyu U19 2:1
17:00 Sogndal U19 - Orxus U19 1:0
OAE: Kubok prezidenta
15:40 Baniyas - Al-Nasr 0:1
18:30 Al-Axli Dubay - Ittixad Kalba 3:0
PAKISTAN: Premyer-liga
14:00 PCAA - SNGPL 1:0
PARAGVAY: Birinci divizion - Klausura
23:45 Guarani - Sportivo Lukeno 3:0
23:45 Independente FBK - Deportivo Kapiata 2:0
23:45 Sol de Amerika - Xeneral Dias 1:0
02:00 3 de Febrero - Olimpiya Asunson 1:0
POLSHA: Premyer-liga
17:30 Gurnik Zabje - Medz Legnica 1:3
20:00 Lexiya Gdansk - Legiya 0:0
POLSHA: Birinci divizion
16:00 Suvalki - Odra Opole -:-
PORTUGALIYA: Primeyra-liga
23:30 Setubal - Benfika 0:1
18:00 Moreyrensi - Santa Klara 0:1
18:00 Nasonal - Boavishta 0:0
20:30 Gimaraynsh - Riu Ave 3:2
23:00 Sporting - Avesh 4:1
PORTUGALIYA: Segunda
14:15 Penafiel - Gimaraynsh (B) 3:2
18:00 Aroka - Varzin 0:1
18:00 Braga (B) - Mafra 6:1
18:00 Oliveyrenshe - Pasush de Ferreyra 1:2
PORTUGALIYA: Tretya liga
14:00 Montijo - Praense 0:2
14:00 Pinyalnovens - Angrenshe 2:2
14:00 Primeyru Dezembru - Sporting Ideal 0:0
18:00 FC Alverca - Torrinse 1:2
18:00 Paredes - Amarante 0:1
18:00 Santa Iria - Oleiros 1:1
18:00 Alkaynsh - Loresh 2:3
18:00 Amora - Armacenenses 1:1
18:00 Anadiya - Nogeyrenshe 2:2
18:00 Vilaverdenshe - SHavish (B) 2:2
18:00 Gafanya - Gondomar 0:2
18:00 Leka - Eshpinyu 0:1
18:00 Loyuletano - Vasko da Gama 2:0
18:00 Luzitaniya - Meda 5:1
18:00 Maria de Fonte - Merelinense 1:4
18:00 Mirandes - Limianos 3:0
18:00 Montalegre - Mirandela 0:1
18:00 Moura AK - Sakavenenshe 2:2
18:00 Oliveyra Ospital - Penish 1:1
18:00 Olyanense - Ferreyrash 5:0
18:00 Pedrash Rubrash - Ageda 0:3
18:00 Penalva-do-Kastelo - Kinfaes 1:2
18:00 Real SK - Oriental 2:0
18:00 Redondenshe - Kasa Pia 0:7
18:00 San-Martinyu - Jil Visente 4:2
18:00 Sezarense - Maritimu (B) 2:2
18:00 Sertanense - Macao 1:2
18:00 Sintrense - Vilafrankenshe 1:0
18:00 Sombroes - Luzitanu FKV 0:0
18:00 Torkatenshe - AD Oliveyrenshe 1:2
18:00 Trofenshe - Cacadores Taipas 2:0
18:00 Fatima - Kastelu Branku 1:2
18:00 Fafe - Pedrash Salgadash 2:0
18:00 Felgeyrash - Vizela 0:3
19:00 Uniao Madeyra - Sanjoanense 1:1
PORTUGALIYA: Liga BPI Women
18:00 Albergaria/Durit - Ovarenshe 3:2
18:00 Sporting - Braga 0:2
18:00 Valadares Gaia - A-dos-Francos 0:1
18:00 Boavishta - Benfika 1:4
18:00 Vilaverdenshe - Maritimu 0:1
18:00 Ouriense - Eshtoril 0:1
REYuNON: Regional 1
15:00 OSCA Leopards - Jeanne d'Arc 0:1
15:00 Petite-Ile - St. Louis 2:0
15:00 Saint-Denis - Capricorne 1:0
15:00 Sainte-Suzanne - Ekselsior 3:0
15:00 Saint-Pierroise - Sen-Maren 3:0
15:00 Sen-Luizen - Tamponnez 0:1
15:00 Sen-Poluaz - AS Marsouins 0:1
RUSIYA: Premyer-liga
14:00 Dinamo Moskva - Ural 4:0
16:30 Krasnodar - Ufa 1:1
19:00 Zenit - Rubin 1:2
RUANDA: Liga
16:30 Rayon Sport - Kigali 1:0
RUMINIYA: Visshaya liga
15:00 Politexnika YAssi - Kelerashi 1:0
18:00 Astra - Konkordiya 3:1
RUMINIYA: Liga 2
13:00 Petrolul - Baloteshti 5:1
RUMINIYA: Romanian Cup Women
14:00 Tirgovishte - Universitatya Aleksandriya 1:0
SALVADOR: Premyer-liga - Apertura - pley-off
04:30 Alyansa - FAS 2:2
SAN-MARINO: Chempionat - Ikinci etap
17:00 Virtus - Faetano 1:3
17:00 Kaylungo - Kosmos 0:0
17:00 San-Djovanni - Tre Penne 0:3
SENEGAL: Liga 1
19:00 Pikin - Niari Talli 3:0
19:30 Kasa - Genereyshn Fut 0:0
20:00 Duanes - Teungueth 1:1
20:00 Lingere - Petit Kot 1:0
SERBIYA: Superliga
15:00 Din. Vrane - Vojdovac 1:2
15:00 Zemun - Mladost 0:3
15:00 Machva - Radnik 1:2
15:00 Radnichki Nish - Spartak Subbotica 3:0
19:00 Bachka - Voyvodina 0:0
19:00 Proleter - Chukarichki 0:0
19:00 Rad - Partizan 0:3
SERBIYA: Pervaya liga
15:00 Trayal Krusevac - Jarkovo 1:0
15:00 Borac - Zlatibor Cajetina 2:0
15:00 Indjiya - Bejaniya 2:0
15:00 Novi Pazar - Buducnost Dobanovci 1:2
15:00 Radnichki 1923 - Sindjelich Belgrad 1:1
15:00 Teleoptik - Metalac 1:2
SLOVENIYA: Pervaya liga
15:00 Mura - Triglav Kran 0:0
18:00 Aluminiy - Cele 4:1
SUDAN: Premyer-liga
20:00 Al-Xilyal - Al-Xilyal Kadugli 2:0
SSHA: MLS - Pley-off
04:00 Atlanta - Portlend 2:0
TANZANIYA: Premyer-liga
16:00 Koastal Yunion - Mbeya Siti 1:1
16:00 YAng Afrikans - Biashara Mara United 2:1
TUNIS: Visshaya liga
16:00 US Tataouine - Stad Gabezen 2:1
16:00 Gabes - Etual Saxel 3:1
16:00 Esperans - Klab Afrikan -:-
TURCIYA: Superliga
13:30 Erzurum - Yeni Malatyaspor 1:3
16:00 Bursaspor - Antalyaspor 0:2
19:00 Akhisarspor - Fenerbaxche 3:0
TURCIYA: 1. Lig
13:30 Umraniespor - Elyazispor 2:1
13:30 Xatayaspor - Boluspor 2:0
16:00 Denizlispor - Genchlerbirligi 0:0
19:00 Eskishexirspor - Altay 1:0
TURCIYA: 2. Lig Red Group
13:00 SHanliurfaspor - Menemen Belediyaspor 2:0
13:30 Anadolu Seldjukspor - Tokatspor 1:1
13:30 Bandirmaspor - Tuzlaspor 1:2
13:30 Bugsasspor - Zonguldak Komurspor 2:2
13:30 Karagyumryuk - Daridja Genchlerbirliya 4:2
13:30 Manisa - Kaxramanmarashspor 4:0
13:30 Tarsus - Kirklarelispor 2:1
13:30 Etimesgut - Sivas Belediespor 2:0
TURCIYA: 2. Lig White Group
13:00 Bodrumspor - Gumusxanespor 1:0
13:00 Gaziantepspor - Sandjaktepe 1:4
13:30 Nigde Anadolu - Ankara Demirspor 1:0
13:30 Bayrampasha - Sakaryaspor 0:1
13:30 Inegolspor - Eyupspor 0:1
13:30 Kastamonuspor - Amedspor 1:0
TURCIYA: 3. Lig Group 1
13:00 Duzyurtspor - Nevshexirspor 1:2
13:00 Betmen Petrolspor - Tire 2:1
13:00 Yomraspor - Kozan 2:1
13:00 Erzin - Nazillispor 2:2
13:30 Ergene Velimese - Gebzespor 1:1
13:30 Sile Yildizspor - Karakopru 5:0
13:30 Tepedjik - Hopaspor 1:0
13:30 Erbaaspor - Silivrispor 1:1
TURCIYA: 3. Lig Group 2
13:00 Yeni Orduspor - Alibeykoy 1:0
13:00 Ofspor - Kizildjabolyukspor 1:1
13:00 Pazarspor - Altindag Belediespor 1:2
13:00 Elyazi Bld. - Van Buyuksehir Bld. 1:0
13:30 Adiyamanspor - Kemerspor 2003 3:0
13:30 Bergama Bld. - Kirsehir Belediyespor 3:3
13:30 Dyuzdjespor - Osmaniespor 0:2
13:30 Chataldja - Erokspor 4:2
TURCIYA: 3. Lig Group 3
13:00 Diyarbakirspor - 1461 Trabzon 1:1
13:00 Bayburt Chendjlik - Ankara Adliespor 2:1
13:00 Djizrespor - 24 Erzindjanspor 0:0
13:30 Bagcilar - Fatsa Belediyespor 1:0
13:30 Serik Belediyespor - Golchukspor 1:0
13:30 Kodjaelispor - Muglaspor 2:0
13:30 Payasspor - Xalide Edip 1:1
13:30 Chorum - Karadjabey Birlikspor 4:1
UGANDA: Premyer-liga
16:00 Vaypers - Polis 1:0
UKRAINA: Premyer-liga
15:00 Olimpik - Desna 1:1
18:00 Aleksandriya - Lvov 1:2
FRANCIYA: Pervaya liga
17:00 Strasbur - Kan 2:2
19:00 Lill - Reyms 1:1
FRANCIYA: Kubok Franciya
15:30 Annecy-le-Vieux - Andrezё 1:3
15:30 Charitoise - Burj -:-
15:30 La Chapelle - Orilyak 0:1
15:30 Longueau - Lanon 2:1
15:30 Noisy-le-Grand - Lej Kap-Ferre 2:1
15:30 Ol. Strasbourg - Epinal 1:0
15:30 Nesluaz - Gravelines 0:1
15:30 Pri-le-Mezer - St Quentin 3:4pen.
15:30 Uazel - Mec 0:1
15:45 Vann - Brest 2:3
16:30 Kretey - Limonest 1:2pen.
17:00 Challans - Nor 0:1
17:00 Set - Rodez 2:0
17:00 Tan - Valansen 3:6p.d.v.
21:00 Bastiya - Sen-Omer -:-
FRANCIYA: Birinci jenskiy divizion
16:45 FK Parij - PSJ 1:3
XORVATIYA: Birinci divizion
17:00 Zapreshich - Dinamo Zagreb 0:2
19:30 Gorica - Osiek 1:2
ChERNOGORIYA: Pervaya liga
15:00 Iskra - Buduchnost Podgorica 0:0
ChEXIYA: Pervaya liga
19:00 Sparta Praga - Teplice 0:1
SHVEYCARIYA: Superliga
18:00 Bazel - Cyurix 2:0
18:00 Grassxoppers - Lyucern 2:3
18:00 Lugano - Son 2:2
SHVEYCARIYA: Pervaya liga
17:00 Vintertur - Vil 0:0
SHOTLANDIYA: Premyer-liga
16:30 Dandi - Reyndjers 1:1
SHRI LANKA: Championlar liqi
14:00 Super Sun - Matara City -:-
14:30 Ratnam - Saunders 2:1
ESVATINI: Premyer-liga MTN
14:30 YAng Buffalos - Moneni Pirates 4:1
16:30 Green M. - Royal Leopards 0:1
16:30 Vovovo - Manzini Sundowns 1:0
EFIOPIYA: Premyer-liga
15:00 Dire Dawa - Dedebit 2:0
15:00 Mekelle Kenema - Bahardar -:-
15:00 Shire Endaselassie - Jimma Kenema 0:0
15:00 Avassa - Adama Kenema 2:0
16:00 Efiopiya Bunna - Velayta Dicha 1:1
YuJNAYA AMERIKA: Kubok Libertadores - Pley-off
22:30 River Pleyt (Arg) - Boka Xuniors (Arg) 3:1p.d.v.
YuJNAYA AFRIKA: Birinci divizion
16:30 TS Galaxy - Stellenbosch 1:1
YuJNAYA KOREYA: K League 1 - Ponijenie (pley-off)
08:10 Seul - Pusan Ay Park 1:1
YAMAYKA: Premyer-liga
23:00 Mount Pleasant - UVI 2:0
23:00 Montego Bey - Tivoli 0:0
23:00 Portmor - Xarbor Vyu 1:1
YAPONIYA: Kubok YAponiya
12:00 Urava - Vegalta Senday 1:0
niki.az 2011-2018
Onlayn: 144
Bugün qonaq: 2505
Dünən qonaq: 2799 / 2822

.
ILK-10